סקודה פאביה החדשה: תא הנוסעים נחשףסקודה משחררת תמונה ראשונה של תא הנוסעים של הפאביה החדשה, לקראת החשיפה המלאה בתערוכת פריז. ויש כמה פיצ'רים מענייניםמאת נועם ריין

אחרי שבשבוע שעבר נחשפנו לתמונות הראשונות של סקודה פאביה, משחררת היצרנית הצ'כית גם תמונה ראשונה של תא הנוסעים - ולא מעט פרטים מעניינים נוספים. מהתמונה עצמה ניתן להתרשם בעיקר מהעיצוב, שלא נראה שונה מהותית מזה של סקודה אוקטביה. או במילים אחרות: פרקטי, ברור וגם משעמם.

בתמונה שפורסמה ניתן גם להבחין בלא מעט פריטי אבזור, שחלקם הגדול מן הסתם יוגדר כאופציה (אם בכלל יגיע לישראל). בין היתר שמנו לב לחיישני חניה, מערכת "עצור וסע" לדימום מנוע בעמידה, שליטה מההגה והפעלה קולית של מערכת השמע, מערכת מולטימדיה עם פונקציית "מירור לינק" (הסבר מיד), חימום מושבים, בקרת אקלים (לא מפוצלת), וחיבורי AUX ו-USB.

סקודה פאביה - תא הנוסעים
עיצוב שמרני, באופן די צפוי / צילומים: סקודה
בנוסף לתמונת תא הנוסעים מפרסמת סקודה גם את המידות הפנימיות של הפאביה, שתציג גידול של סנטימטרים בודדים במרווח לנוסעים - למרות שהאורך הכללי התקצר מעט ביחס לדור הקודם. תא המטען יציע נפח של 330 ליטר, נתון מרשים ביחס לקטגוריית הסופר מיני, ובקיפול מושבים יגדל הנפח ל-1,150 ליטר בסך הכל.

תחת הכותרת "Simply Clever", מדווחת היצרנית על כמה פיצ'רים חדשים, שימושים ומעניינים שיכללו בסקודה פאביה החדשה. מערכת המולטימדיה, לראשונה אצל סקודה, תציע אפשרות של Mirror Link - כלומר, הצגת אפליקציות מהסמארטפון, כולל מערכת ניווט, על גבי המסך של הרכב. על פי סקודה, המערכת תפעל באמצעות חיבור הסמארטפון בכבל USB. בנוסף, אפליקציה יעודית תאפשר לשמור על המכשיר הסלולרי נתונים של צריכת דלק, מהירות ממוצעת וחישוב עלויות נסיעה - כל זאת באופן אלחוטי.

סקודה פאביה

מעבר למערכת המולטימדיה, תציע הפאביה החדשה כמה גימיקים שימושיים יותר ופחות כמו מגרד קרח מובנה במכסה מיכל הדלק (ירושלמים, בשבילכם); עריסה יעודית לסמארטפון בקונסולה המרכזית; תא יעודי לאפודה זוהרת בדלת הנהג; פח אשפה מובנה בדלת הנוסע; רשתות אחסון לחפצים קטנים על גבי המושבים הקדמיים; מיקומים לבקבוקי שתיה בנפח של עד ליטר בכל ארבעת הדלתות, ובסך הכל מיקומים ל-7 בקבוקים (כולל אחד בתא הכפפות ושניים במחזיקי הכוסות שבקונסולה המרכזית).בנוסף לפיצ'רים החדשים, יהיו בפאביה אותם העזרים שהכרנו בדור הקודם: מיקום ייעודי לכרטיס החניון, ווים לתיקים בתא המטען, רשתות אופציונליות לעיגון חפצים בתא המטען, מיקום לאחסון מדף תא המטען מאחורי המושבים האחוריים ועוד.

סקודה פאביה החדשה תיחשף באופן רשמי בתערוכת הרכב של פריז בתחילת חודש אוקטובר, ומהיבואנית "צ'מפיון מוטורס" נמסר ל-iCar כי הרכב יגיע לישראל בתחילת שנת 2015.


לדגמי סקודה בישראל - סקודה

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מה היתרון ברכב הזה ?  מה היתרון של רכב חשמלי מדגם זה מול רכב חשמלי מדגם ...

רון,10.05.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים