בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סקודה בדרך למכונית חדשה בין האוקטביה והסופרבסקודה ויז'ן C תופיע בתערוכת ז'נבה 2014 עם אווירה מסוגננת ומקום לארבעה נוסעים על ציודם. האם היא בדרך לייצור?מאת: אסף בר-שי
 
זוכרים שבסקודה החליטו להמציא מכונית חדשה (ראפיד) בין הפאביה הקטנה ובין האוקטביה המשפחתית-קומפקטית? ובכן, הרחבה דומה עומדת לקרות שוב. איורים רשמיים שמפרסמים אנשי סקודה חושפים כיצד, בקירוב, תיראה מכונית חדשה, שצפויה להיכנס לרווח שבין האוקטביה המשפחתית הקומפקטית ובין סקודה סופרב, המשפחתית הגדולה והיוקרתית.
סקודה ויז'ן C
תא מטען גדול על מרכב מסוגנן. סקודה ויז'ן C / צילומים: סקודה
 
המכונית החדשה נקראת בשלב זה "ויז'ן C" ובמקור - Skoda VisionC, והרעיון שעומד בבסיסה הוא שילוב בין מכונית משפחתית שימושית ובין מכונית קופה מסוגננת. מכוניות בסגנון הזה כבר נמצאות אצל מרצדס (CLS) וגם אצל פולקסוואגן (CC), שמחזיק בבעלות על סקודה. חשיפתה המלאה של המכונית הרעיונית החדשה תהיה בתערוכת ז'נבה, שוויץ, בימים הקרובים.
 
סקודה ויז'ן C מספקת מקום לארבעה נוסעים, עם דלת לכל אחד, ומבטיחה תא מטען גדול וטוב עבור כולם, לפי מסורת סקודה. במכונית הרעיונית מותקן מנוע שמשלב צריכה של גז טבעי (CNG) ושל בנזין. המנוע הוא בנפח של 1.4 ליטר ועם מגדש טורבו הוא מפיק 109 כ"ס ומבטיח צריכת דלק נמוכה במיוחד.
סקודה ויז'ן C
לפי רוח הדברים, אפשר בהחלט להעריך שסקודה ויז'ן C נמצאת בדרכה לייצור סדיר, ואם ללמוד מן העבר - אזי אפשר גם להעריך שדגם הייצור יהיה דומה מאוד למכונית הקונספט. בכל מקרה, גם אם היא לא תיוצר, אפשר בהחלט ללמוד מקווי העיצוב ומהטכנולוגיה שלה, כיצד ייראו דגמי סקודה הבאים.
לדגמי סקודה בישראל - סקודה


למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים