בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיטרואן C4 פיקאסו מתעדכןבתערוכת פריז, הנפתחת בימים אלו, יוצג הדור הבא של המיניוואן הצרפתי המרווח - סיטרואן C4 פיקאסו. תמונות ראשונות לפניכםמאת נועם ריין

בימים אלו נערכת באירופה השקתה של סיטרואן C4 החדשה, עליה דיווחנו לכם לפני זמן מה. על פי הנוהל הרגיל, ההמשך היה מתבקש: לאחר השקת המשפחתית, סביר היה להניח כי יוצג גם מיניוואן המבוסס על ה-C4 בעוד כמה חודשים, ומעט לאחר מכן ודאי יושקו גם גרסאות ספורטיביות כמקובל.

 


סיטרואן C4 פיקאסו, ואחיו הגדול - C4 גראנד פיקאסו, מבלים בעיר האורות / צילומים: יצרן

4 ימים לפני פתיחתה של תערוכת פריז, הפתיעה סיטרואן וחשפה תמונות ראשונות של ה-C4 פיקאסו ושל אחיו הגדול, סיטרואן C4 גרנד פיקאסו - לאחר שאלו עברו מתיחת פנים בלבד. בין החידושים ניתן למנות קודם כל את הפנסים האחוריים, שיישרו קו עם העיצוב החדש של דגמי סיטרואן (אותו פגשנו כבר בסיטרואן C3 הקטנה), וכן את הגריל הקדמי שעבר רענון קל וזכה לשורת פנסי לד אופנתיים. בגרסאות המהודרות יתווספו גם מסגרות כרום לחלונות ולגריל הקדמי, אשר יעניקו לפיקאסו מראה נוצץ וחדשני.


הפרופורציות נאות, והפנסים האחוריים עדינים ואלגנטיים

היצע מנועי הבנזין נותר כפי שהיה, ואילו בשוק האירופי ישווק מעתה ה-C4 פיקאסו גם עם מנוע דיזל-היברידי חסכוני במיוחד, אותו מנוע אשר הוצג זה מכבר בפיג'ו 3008. בהחלט ייתכן והפיקאסו המחודש יקבל אף את התיבה האוטומטית החדשה של קונצרן PSA, בעלת 6 הילוכים מתוצרת Aisin.

בישראל משווקת כיום רק גרסת ה'גרנד פיקאסו', בעלת 7 מקומות הישיבה, אך לא מן הנמנע כי בעקבות מתיחת הפנים יוחזר לשוק המקומי גם C4 פיקאסו בגרסת 5 המקומות המרווחת, ויתחרה ישירות ברנו סניק. שיווקו של סיטרואן C4 פיקאסו המחודש יחל באירופה מיד לאחר התערוכה, ואילו בישראל אנו צפויים לקבלו בעוד מספר חודשים.

 

לדגמי סיטרואן בישראל - סיטרואן

למאמר זה התפרסמו 3 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. פיקאסו 5 מקומות  היא נראית יפה מאוד בלובינסקי חייבים להביא אותה היא...

איץ,15.02.2011

2. אמנון (לת)  

היא יובאה לארץ ולא הצליחה- נמכרו ממנה יחידות בודדות,08.05.2011

3. אדי  בספטמבר 2012 קיבלתי אותה כרכב שכור והיא היתה מדהימ...

נהגתי בה בהולנד ובלגיה והיא היתה נהדרת ! כל כך יפה ונוחה,27.09.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים