בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיטרואן מרחיבה אחריות ל-5 שניםחברת "דוד לובינסקי" תציע אחריות מורחבת על המנועים ותיבות ההילוכים לכלל דגמי סיטרואן. בפיג'ו אין שינוי
מאת נועם ריין

קיה היתה החברה הראשונה שהציעה בשנים האחרונות אחריות של יותר מ-3 שנים, עם תוספת של 4 שנים על המנוע ותיבת ההילוכים. אחריה הגיעה סובארו שנתנה אחריות מקיפה ל-5 שנים, וכעת מצטרפת גם יבואנית סיטרואן למגמה ומעניקה אחריות מורחבת על כלל הדגמים. ל-36 חודשי האחריות הקיימים כיום, יתווספו 24 חודשי אחריות נוספים על המנוע ותיבת ההילוכים. תקופת האחריות הכוללת תהיה חמש שנות אחריות או עד 100 אלף ק"מ מיום מסירת הרכב (המוקדם מבניהם). האחריות המורחבת תינתן ללקוחות פרטיים ואינה כוללת כלי רכב מסחריים.יצויין כי במהלך שנות התשעים העניקה חברת "דוד לובינסקי" אחריות מלאה ל-4 שנים על כלל הדגמים, אך בעשור האחרון ניתנה אחריות ל-3 שנים כמקובל. כיום ניתנת האחריות המורחבת רק לדגמי סיטרואן ולא לדגמי פיג'ו, מתוך החלטה אסטרטגית לחזק את המותג סיטרואן.

דורי מנור, מנכ"ל ובעלים קבוצת לובינסקי: "זהו צעד חשוב מבחינתנו לביסוס האמון הקיים עם קהל לקוחותינו וחיזוק הקשר עימו. האמונה החזקה שלנו במותג סיטרואן הביאה אותנו להחלטה להגדיל את תקופת האחריות ולהעניק ללקוחותינו שקט נפשי ותחושת ביטחון באיכות ובאמינות של כל דגמי סיטרואן".


לדגמי סיטרואן בישראל - סיטרואן

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. זה לא מה שאני צריך, כצרכן  שלא כמו בחידושים מסוג מנוע TSI או גיר רובוטי של פו...

אליהו הנביא,09.10.2013

2. אליהו, מה אתה מתלונן. הרחיבו את האחריות.  נכון, היה עדיף שהיו נותנים עוד שנתיים אחריות על כל...

אבישי,10.10.2013
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים