בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סיאט טאראקו: 7 מושבים לשטח

סיאט טאראקו: 7 מושבים לשטח


רכב הפנאי הגדול של סיאט מצהיר על יכולות שטח - צעד נוסף לקראת החשיפה הרשמית ב-18 בספטמבר



מאת רן סגל
 
לפני כחצי שנה סיאט חשפה טפח מרכב הפנאי בעל 7 המקומות ואף חשפה את שמו לאחר משאל שערכה ב-134 מדינות. כעת סיאט מפרסמת פרטים נוספים על הרכב לאחר מבחן שטח שערכה לטאראקו.
 

 

סיאט טאראקו הוא רכב הפנאי הגדול של סיאט ומצטרף לארונה הקטנה והאטקה הקומפקטית. לטאראקו שבעה מושבים ותא מטען בנפח 760 ליטר (כאשר השורה השלישית מקופלת). סיאט מדגישים את יכולות השטח של הטאראקו לצד יכולות הכביש שלו ומציינים כי לרכב הנעה כפולה, בקרת ירידה במדרון ויכולת נסיעה בשיפוע צד משמעותי. לצד היכולות האלו, לסיאט טאראקו גם מערכת סיוע בהתהפכות אשר במקרה הצורך פותחת את נעילת הדלתות, מכבה את המנוע ויוצרת קשר עם מוקד החירום.

סיאט טאראקו
 
לסיאט טאראקו מערכת בולמים אדפטיביים לשיפור הנוחות וההתנהגות, שנשלטת על ידי בורר מצבי נהיגה עם 6 מצבים, הכולל מצב נהיגת שטח וגם מצב ספורט.

סיאט טאראקו
 
בכך סיאט ממשיכה את מתקפת רכבי הפנאי שלה שהחלה בשנת 2016 עם האטקה, ב-2017 עם הארונה, לאחרונה הצטרפה גם גרסת קופרה ספורטיבית לאטקה - והשנה יצטרף הטארקו, שהוא למעשה אחיו של סקודה קודיאק. החשיפה הרשמית תתקיים בטאראגונה, ספרד ב-18 בספטמבר 2018, והוא יוצג לקהל בתערוכת פריז בחודש אוקטובר.

סיאט טאראקו
 
מצ'מפיון מוטורס, יבואנית סיאט בישראל, נמסר כי סיאט טאראקו צפוי להגיע לישראל ברבעון הראשון של 2019.
 
 
לדגמי סיאט בישראל – סיאט
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים