בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סובארו BRZ המחודשת בישראל. החל מ-229,990 שקלאחרי חידוש קטן ותוספת סמלית להספק, סובארו BRZ נוחתת בישראל עם רמת גימור אחתמאת פבל צ'רניצקי

חצי שנה פלוס כמה ימים אחרי שעברה את מתיחת הפנים, נוחתת סובארו BRZ בישראל. הפעם מושקת המכונית ברמת גימור אחת, ובניגוד לעבר הפעם תוצע ה-BRZ רק עם תיבת הילוכים ידנית במלאי בעוד עבור התיבה האוטומטית תיאלצו להמתין ארבעה חודשים.

סובארו BRZ

השינויים הקוסמטיים של ה-BRZ כוללים פגוש קדמי חדש, פנסי לד מלאים מלפנים ומאחור, חישוקים בעיצוב חדש וספוילר אחורי שצמח ועומד כעת על רגליים במקום רק לבלוט מעל דלת תא המטען. בפנים קיבלה המכונית הגה אחר עם כפתורים שעוצבו מחדש, מסך מולטימדיה גדול (6.2 אינץ') ומתקדם יותר וכן מסך 4.2 אינץ' בלוח המחוונים.

 
לצד השינויים הקוסמטיים, סובארו השקיעה גם ב"מתיחת פנים" טכנית כדי לחדד עוד יותר את ההתנהגות המשובחת גם ככה של הספורטיבית שלה.

סובארו BRZ

בין השדרוגים אפשר למצוא מוט מייצב אחורי גדול יותר, בולמי זעזועים וקפיצים שעברו כיול מחדש ושיפור ההספק ב-5 כ"ס (205 בסך הכל) ו-0.7 קג"מ (21.6).

סובארו BRZ

השיפור האחרון - יש לציין - מגיע רק לגרסה הידנית, בעוד האוטומטית ממשיכה להפיק 200 כ"ס ו-19.9 קג"מ. שינוי נוסף לגרסה הידנית הוא בתיבת ההילוכים, או ליתר דיוק יחס ההעברה הסופי, שקטן מ-4.1:1 ל-4.3:1. מה שמבטיח האצות זריזות יותר בכל ההילוכים, אך גם סל"ד שיוט מעט גבוה יותר.

סובארו BRZ

מחיריה של סובארו BRZ המחודשת טיפסו מעלה. הידנית תעלה 229,990 שקלים והאוטומטית תעלה 239,990 שקלים, התייקרות של 4,000 שקלים בשני המקרים.


לדגמי סובארו בישראל - סובארו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים