בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סובארו אימפרזה חדשה בישראל עוד כחצי שנההמשפחתית החדשה של סובארו נחשפה בניו יורק. תגיע אלינו ברבעון השלישי של 2011מאת אורן דורי
 
מי אמר שמספרים טיפולוגיים מביאים תמיד מזל טוב? סובארו אימפרזה דור 3, המכונה במחוזותינו סובארו B3, עומדת לחלוף מן העולם 3 שנים בלבד לאחר שהושקה. הדור היוצא של המשפחתית היפנית ניסה להיות יותר אירופאי מאירופאי. מסחרית זה לא השתווה לסובארו אימפרזה הישנה, שהייתה יותר יפנית מסושי. הדור החדש לשושלת, כך נראה, חוזר לשורשיו האוריינטלים.

 
סובארו אימפרזה החדשה. רק שלא ירוץ ילד לכביש / צילומים: יצרן
 
סובארו חושפת לראשונה את האימפרזה החדשה בתערוכת ניו-יורק, שפתתה את שעריה ב-22 לאפריל. הרכב שהוצג הוא מהדורה מנופחת לשוק האמריקני. הגרסה שתגיע אלינו, ברבעון השלישי של 2011, תיבדל כנראה בכמה שינויים קוסמטיים ומכאניים קלים.
 
לשמחת היבואן הישראלי, הרכב החדש ישווק הן כסדאן והן כהאצ'בק. יחידות הכוח ילקחו מסדרת מנועי בוקסר חדשה של סובארו, אחרי שנים ארוכות עם הטכנולוגיה הקודמת. סובארו אימפרזה החדשה תהיה גדולה וחזקה מקודמותיה. ואליבא דסובארו, גם חסכונית הרבה יותר, בין היתר בשל תיבת הילוכים רציפה.


 
מדובר בדגם החשוב ביותר שתשחרר סובארו בשנים הקרובות. על הצלחתו יקום ויפול העתיד הנראה לעין של היצרנית, וגם של היבואן הישראלי.
 
לדגמי סובארו בישראל – סובארו

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. עיצוב פושר וגיר רציף? WTF גיר כושל  רק רובוטי וטורבו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שי,11.04.2011
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים