בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סאנגיונג רקסטון החדש נחשף

סאנגיונג רקסטון


הדור החדש של רכב השטח סאנגיונג רקסטון נחשף בתמונות ראשונות. אצלנו בשנה הבאהמאת נועם ריין

דינוזאור השטח סאנגיונג רקסטון, שנדמה כי הוא נמצא איתנו מאז ימי המצאת המכונית, נחשף בימים אלו בדור חדש. העיצוב עבר קפיצה משמעותית, גם רשימת האבזור ומערכות הבטיחות השתדרגה, ובסאנגיונג מצהירים גם על שיפור ביכולת הדינאמית, הפחתה במשקל ובידוד רעשים משופר. את זה עוד נצטרך לבדוק.

סאנגיונג רקסטון


אבל בינתיים - הנה מה שכבר אפשר לספר על סאנגיונג רקסטון החדש. העיצוב החיצוני עבר שדרוג משמעותי, עם חזית אנכית וקשוחה, יחידות תאורה מודרניות בשילוב תאורת לד, גריל תחתון נאה עם מסגרת כרום עדינה ובעיקר - תחושה אלגנטית מבעבר.

סאנגיונג רקסטון החדש יהיה באורך של 485 ס"מ, תוספת מכובדת של 9.5 ס"מ ביחס לדגם הנוכחי. לרוחב נוספו 2 ס"מ והוא עומד על 192 ס"מ בסך הכל, הגובה ירד ב-4 ס"מ ל-180 ס"מ ובסיס הגלגלים צמח ב-3 ס"מ - וכעת הוא עומד על 286.5 ס"מ. סאנגיונג לא משחררת פרטים על מרווח הגחון או זוויות המרכב, אך מבטיחה כי יכולת השטח תישאר גבוהה.


בתוך תא הנוסעים אנחנו פוגשים סביבה עדכנית ומודרנית בהרבה מזו של הרקסטון היוצא, ובתמונות ניתן להבחין גם במפרט אבזור עשיר במיוחד. בין היתר זיהינו ברקסטון כפתור התנעה, לוח מידע דיגיטלי מפורט בלוח השעונים, חימום לגלגל ההגה, מושבים חשמליים עם זכרונות, חימום וקירור למושבים ובקרת אקלים מפוצלת עם פתחי מיזוג מאחור, שקע USB וגם שקע חשמל 220 וולט - שימושי במיוחד למסעות שטח. נמסר גם על מערכת מולטימדיה עם מסך בגודל "9.2, הכולל קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי ואפילו מצלמה עילית.

סאנגיונג רקסטון

מצד שני, חלק מהמוזרויות של סאנגיונג נשארו, זכר לדגמי ההווה והעבר - כמו למשל כפתור הטיפטרוניק הקטנטן בראש ידית ההילוכים או שילוב החומרים והצבעים בתא הנוסעים, שבמקרה זה כולל דיפוני עץ, עור בצבע חום, פלסטיק בצבע שחור וגם גימורי מתכת כסופים ותאורה כחולה.

סאנגיונג רקסטון

סאנגיונג טוענת גם לשיפור ניכר ברמת הבטיחות, מבטיחה לשתול ברכב טכנולוגיה מתקדמת - ובינתיים מצהירה רק על 9 כריות אוויר שיותקנו ברכב. עוד נמסר כי הרקסטון החדש יוצע עם מנועי בנזין ודיזל והנעה אחורית עם אפשרות לשילוב 4X4.

סאנגיונג רקסטון החדש יחשף באופן מלא לקראת סוף השבוע בתערוכת הרכב של סיאול, כחצי שנה לאחר הצגת דגם הקונספט LIV-2 בתערוכת פריז. במהלך החודשים הקרובים הוא יחל להימכר בדרום קוריאה, אך מהיבואנית טלקאר נמסר כי "טרם נקבע תחילת מועד ייצוא, כמו גם מחיר ומפרט. נעשה מאמץ להביאו לקראת תחילת השנה הבאה".


לדגמי סאנגיונג בישראל - סאנגיונג


למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. וואוו  נראה אחלה

מוטי,28.03.2017
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים