בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סאנגיונג טיבולי - הג'יפון הקטן בדרך לישראלייתכן שהיצרן הקוריאני חשף את הרכב שיביא אותו למרכז הקונצנזוס הישראלי. הכירו את סאנגיונג טיבולי, המתחרה החדש של ניסאן ג'וק וסקודה יטימאת אסף בר-שי

האם יצרן הרכב הקוריאני-הודי, סאנגיונג, חושף את כלי הרכב שיעלה אותו אל המיינסטרים הישראלי? היצרן חושף תמונות רשמיות ראשונות של סאנגיונג טיבולי - רכב פנאי קטן שיכול להתחרות בקבוצת הרכב שנעשית פופולרית יותר ויותר בישראל וברחבי העולם. סאנגיונג טיבולי יתחרה בניסאן ג'וק, סקודה יטי, סובארו XV, סוזוקי קרוסאובר, אופל מוקה, שברולט טראקס, פיג'ו 2008, רנו קפצ'ור ובקרוב - גם בסיטרואן C4 קקטוס במידה מסוימת ובמאזדה CX3.

סאנגיונג טיבולי
סאנגיונג טיבולי. כניסה ראשונה של היצרן לנישת הג'יפונים הקטנים / צילומים: סאנגיונג

סאנגיונג טיבולי צפוי להיראות בציבור לראשונה בדרום קוריאה בחודש הבא (ינואר 2015), ולאחר מכן להיחשף בגרסתו האירופית - הרלוונטית גם לישראל - בתערוכת ז'נבה בשווייץ. בחודשים שלאחר מכן הוא צפוי להימכר ברחבי אירופה ולהגיע גם לישראל. אנשי טלקאר, יבואני סאנגיונג, אמרו ל-iCar כי הקרוסאובר הקטן יגיע לישראל עם השילוב האהוב - תיבת הילוכים אוטומטית ומנוע בנזין בנפח של 1.6 ליטר.

רכב הפנאי הקטן החדש נרמז ברכבי תצוגה במשך מספר שנים, ובאופן רלוונטי יותר - במהלך השנה האחרונה. בתערוכת ז'נבה 2014 נחשף סאנגיונג XLV וכחצי שנה מאוחר יותר, בתערוכת פריז, נחשפו שתי גרסאות נוספות - סאנגיונג XIV-Adventure ו-XIV-Air. גרסת הייצור זכתה לשם הקוד - X100, לפני שהוכרז באופן רשמי השם "סאנגיונג טיבולי".

סאנגיונג טיבולי

בשלב זה בסאנגיונג לא חושפים מידע רב על הטיבולי, שקרוי על שם העיר שבקרבת רומא (וגם הגנים הקסומים בקופנהאגן, דנמרק), אבל אפשר לומר שאורכו צפוי להיות כ-4.20 מטרים, שהוא יציע שבע כריות אוויר ומערכת למניעת התדרדרות וכי הוא צפוי לשים דגש על איכות תא הנוסעים ועל קווי עיצוב חדשים ושונים מהמוכר בסאנגיונג.
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. ממש חמוד  השאלה כמה יעלה והשאלה אם הוא נראה באמת כמו בתמונות...

גולש שבוחש,24.11.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים