בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מרצדס תשיק מותג חשמלימרצדס תתחרה ב-i של ב.מ.וו ובטסלה עם מותג חשמלי משלה. עדיין אין שם רשמי, אך ההשקה מתוכננת לתערוכת פריז הקרובהמאת פבל צ'רניצקי

במהלך סוף השבוע דווח בבלומברג כי מרצדס מתכננת להשיק מותג כל-חשמלי שיתחרה בתוצרת של טסלה ושל מותג i מבית ב.מ.וו. עפ"י הדיווח, הנהלת היצרנית החליטה כי הפקת חשמל והנעה חשמלית הפכה רק לאחרונה לברת קיימה וכי כעת "זה הזמן הנכון" להתחיל להרוויח ממכוניות חשמליות.המותג, שיאסוף תחתיו דגמים שונים, חלקם גרסאות חשמליות של פורטפוליו הדגמים הקיימים, צפוי להיות מושק רשמית בתערוכת פריז באוקטובר הקרוב.


בשלב ראשון, תשיק היצרנית הגרמנית שני קרוסאוברים ושני רכבי סדאן, זאת אחרי שכבר הכריזה על התחלת התכנון של מספר דגמים שיובילו את המתקפה - משאית ואוטובוס עירוני שיעזר גם במערכות נהיגה אוטונומיות.
מקורות אנונימיים בחברה סיפרו לבלומברג כי השקת המותג החשמלי של מרצדס תלווה בהשקת קונספט למכונית ביצועים חשמלית לחלוטין שתצויד בהנעה כפולה ותציע טווח של כ-450 ק"מ. מחירה המשוער של המכונית שתתבסס על הקונספט יעמוד ככל הנראה על כ-200,000 דולר.בנוסף, צפוי להיחשף קרוסאובר שיציע טווח גדול יותר, של כ-500 ק"מ. מחירו של הקרוסאובר לא דווח, אך המקורות ציינו כי העיצוב שיקבל הרכב החדש יציג את שפת העיצוב החדשה שתשמש את היצרנית לדגמים החשמליים העתידיים שלה.


לדגמי מרצדס בישראל - מרצדס

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים