מיצובישי אאוטלנדר ראליארט: גרסה ספורטיבית בדרך

מיצובישי אאוטלנדר ראליארט: גרסה ספורטיבית בדרך


מיצובישי תחשוף בתערוכת טוקיו 2022 דגם ספורטיבי במיוחד של האאוטלנדר, לצד גרסה מעוצבת לשטח ומכונית חשמלית קטנטנהמאת: רן סגל
 
תערוכת הרכב בטוקיו תיפתח לציבור ביום שישי ה-14 בינואר 2022 וכבר כעת מפרסמת מיצובישי פרטים ראשונים על הדגמים שתציג שם. היצרנית היפנית שנמצאת בברית רנו-ניסאן-מיצובישי תציג 7 דגמים בתערוכה, וביניהם 2 גרסאות עיצוב חדשות לאאוטלנדר, המבוסס כידוע על ניסאן אקסטרייל מהדור הרביעי. בנוסף יוצג קונספט ספורטיבי במיוחד הזוכה לקבל את הכינוי ויז'ן ראליארט – ראליארט כזכור היא חטיבת הספורט של מיצובישי.

מיצובישי אאוטלנדר ראליארט סטייל
 
בנוסף, תציג היצרנית גרסת עיצוב ספורטיבית לאקליפס קרוס המחודש וגם מכונית חשמלית קטנטנה מקטגוריית "קיי" היפנית שבשלב זה מוגדרת כקונספט. מהיבואנית כלמוביל נמסר כי בשלב זה אין צפי להגעת הדגמים, אך הדבר נמצא בבחינה.
 

מיצובישי אאוטלנדר Vision Ralliart

דגם התצוגה האגרסיבי הזה עבר תחת ידיה של חטיבת "ראליארט" הספורטיבית. לא מדובר רק בעיצוב ספורטיבי וקשוח, וכנראה שיהיו גם ביצועים משודרגים והנעת פלאג אין הייבריד, אך בשלב זה מיצובישי טרם פרסמה נתונים טכניים מלאים.

מיצובישי אאוטלנדר ראליארט קונספט
 
בינתיים ניתן להתרשם מהנמכת המרכב, הכנפיים המורחבות עם חישוקי 22" המאכלסים בתוכם בלמי דיסק גדולים עם קליפר 6 בוכנות, פגושים ספורטיביים עם דיפיוזר ולוגו "ראליארט".

מיצובישי אאוטלנדר ראליארט קונספט
 

מיצובישי אאוטלנדר ואקליפס קרוס Ralliart Style

כשמן של הגרסאות הללו, הפעם מדובר בגרסאות עיצוב בעלות מאפיינים ספורטיביים. הדגמים יקבלו גימורים שחורים חיצוניים לבתי המראות, מסילות הגג, לסמלים ולחישוקים. בעוד החצאיות הקדמיות, האחוריות והצידיות יצבעו אדום, יחד עם מדבקות ראליארט תואמות ומגיני בוץ אדומים.

מיצובישי אקליפס קרוס ראליארט סטייל 

מיצובישי אאוטלנדר Wild Adventure Style

לעומת העיצוב הספורטיבי של הגרסאות הקודמות, גרסה זו פונה לחובבי הטיולים. העיצוב אלנגטי – צביעה שחורה עם גימורי כרום ואלומיניום, לצד תוספות כגון מנשא גג, וו גרירה וציוד מחנאות מבית "ogawa" – חברת מחנאות יפנית.

מיצובישי אאוטלנדר ווילד אדוונצר סטייל
 

מיצובישי K-EV concept X Style

קטגוריית Kei הזעירה ביפן היא קטגוריה נפוצה למדי, כאשר כל יצרנית יפנית משווקת לכל הפחות דגם אחד בקטגוריה הזו. תוכלו למצוא מכוניות מיקרו שכאלה לא רק בתצורת המקובלת, אלא גם כמיקרו-וואנים ואפילו טנדרים זעירים.

מיצובישי K-EV concept X Style
 
הפעם מציגה מיצובישי מכונית זעירה וחשמלית עם מאפיינים עיצוביים מעולמות הפנאי, כמו למשל פסי הגגון, בתי הגלגלים וחצאיות הצד השחורים ומגן גחון מדומה, כאשר חזית המכונית מקבלת את שפת ה"דיינמיק שילד" המלווה את דגמי מיצובישי העכשוויים. גם הפעם מיצובישי טרם פרסמה נתונים טכניים כלשהם.
למאמר זה התפרסמו 5 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מי שמעצב להם את הפרונט צריך לעוף הבייתה (לת)  

גרגמל,11.01.2022

2. גרגמל באיזה חברה אתה עובד? הפרונט הכי יפה שראיתי (לת)  

דרדס,11.01.2022

3. דרדס אתה אמיתי או צוחק עליי?   אתה חולה על ניקלים? אני כמעט קניתי את ה ASX וויתרת...

גרגמל,12.01.2022

4. גרגמל ודרדס היקרים  שמעתם פעם על אחד מהביטויים: "יופי הוא בעיני המת...

ברבאבא,13.01.2022

5. תכף תגידו לי שגם הספייס סטאר וגם האטראז' רכבים יפים חחחחחח  מכוניות שלא ברא השטן איכס על העיצובים המכוערים של ...

אלי,13.01.2022
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים