בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מותג נולד: סיאט הכריזה רשמית על הקמת מותג קופרה

מותג נולד: סיאט הכריזה רשמית על הקמת מותג קופרה


כחלק מהתפתחות מותג סיאט, הכריזה היצרנית על הקמת תת מותג חדש שיאגד את הדגמים הספורטיביים. החשיפה המלאה ב-22 בפברוארמאת רן סגל
 
חברת סיאט הספרדית (שכידוע, היא חלק ממותגי קבוצת פולקסווגן) הודיעה לפני מספר חודשים כי תשקול הקמת מותג העונה לשם קופרה. מאז הרעיון קרם עור וגידים וההשקה הרשמית של המותג החדש תתקיים ב-22 בפברואר 2018.
 
השם "קופרה" תמיד היה חלק חשוב בדגמי היצרן הספרדי-גרמני והוצמד לגרסאות הספורטיביות של היצרן, איביזה קופרה ולאון קופרה, שזכו להצלחה לא מבוטלת גם בשוק הישראלי. כעת החליט היצרן על הקמת מותג חדש תחת חסותו, שיכלול את אותו DNA מוכר וספורטיבי.

סיאט לאון קופרה R
 
המהלך דומה למהלך אותו ביצעה סיטרואן בשנת 2009 כאשר השיקה את תת המותג DS ששאב השראה מהדגם המיתולוגי סיטרואן DS. תת המותג הציע ללקוחותיו מיתוג פרימיום ייחודי ושונה משאר דגמי סיטרואן הרגילים, בדגש על סגנון והתאמות אישיות. בשנת 2014 תת המותג הפך למותג עצמאי בקונצרן פיג'ו-סיטרואן.
 

תת המותג החדש של סיאט קיבל סמל ייחודי, שעל-פי היצרן הוא משקף ביצועים, סגנון, ספורטיביות ויופי, אשר מאוגדים יחד בצורה סימטרית. ההצהרה הזו ככל הנראה מנבאת כי תת המותג החדש לא יהיה מותג ספורט טהור, אלא יאפשר ללקוחותיו גם אפשרויות עיצוב מגוונות, התאמה אישית והופעה ייחודית.

קופרה - לוגו
 
השקת הדגם הראשון של מותג קופרה תתקיים כבר בתערוכת ז'נבה הקרובה, שתיפתח ב-8 במרץ ותימשך 10 ימים. הדגם הראשון שיוצג יהיה ככל הנראה קופרה אטקה - גרסה ספורטיבית לג'יפון הקומפקטי של המותג. 
 
לדגמי סיאט בישראל – סיאט
 
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים