בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מבחני ריסוק: ריינג' רובר איווק וסיטרואן C5 איירקרוס

מבחני ריסוק: ריינג' רובר איווק וסיטרואן C5 איירקרוס


ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP פרסם תוצאות סבב נוסף של מבחני ריסוק. הפעם סבב קטן של שני רכבים בלבדמאת רן סגל
 
איגוד הבטיחות האירופאי Euro NCAP פרסם תוצאות של סבב מבחני ריסוק. הסבב כלל הפעם שני רכבים בלבד – ריינג' רובר איווק וסיטרואן C5 איירקרוס שנבחן עם שתי חבילות בטיחות.
 

ריינג' רובר איווק

רכב הפנאי היוקרתי של לנדרובר בדור השני והחדש שלו שכבר משווק בישראל, השיג את הציון המירבי העומד על 5 כוכבים. בסעיפי המשנה קיבל האיווק 94% בהגנה על מבוגרים, 87% בהגנה על ילדים, 72% בהגנה על הולכי רגל ו-73% בסעיף מערכות הבטיחות.
 
ריינג רובר איווק
 

סיטרואן C5 איירקרוס

רכב הפנאי החדש של סיטרואן השיג ציון של 4 כוכבים מאחר ומערך הבטיחות הבסיסי פועל על בסיס מצלמה בלבד ואינו מזהה רוכבי אופניים. בסעיפי המשנה קיבל 87% בהגנה על מבוגרים, 86% בהגנה על ילדים, 58% בהגנה על הולכי רגל ו-75% בסעיף מערכות הבטיחות.
 
לצד זאת במערך הבטיחות המורחב הכולל תוספת של רדאר השיג ה-C5 איירקרוס את הציון המירבי של 5 כוכבים. מערך בטיחות זה מסוגל לזהות גם רוכבי אופניים ותומך ביכולת הזיהוי של המצלמה. בהתאם גם ציוני סעיפי המשנה השתפרו ובסעיף הגנה על מבוגרים קיבל 89% (עליה של 3%), בסעיף הגנה על ילדים קיבל 86% (ללא שינוי), בסעיף הגנה על הולכי רגל קיבל 67% (עליה של 9%) ובסעיף מערכות הבטיחות קיבל 82% (עליה של 7%).

סיטרואן C5 איירקרוס
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים