בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מבחני ריסוק: טויוטה אוריס, טויוטה ראב 4 וסקודה אוקטביה עם 5 כוכביםסבב מבחני הריסוק האחרון של איגוד הבטיחות האירופאי EuroNCAP בוחן את טויוטה אוריס וטויוטה ראב 4 שכבר נמכרות בישראל וכן את סקודה אוקטביה שתגיע בהמשךמערכת iCar

שלוש מכוניות חשובות לשוק הישראלי נבחנו במבחני הריסוק האחרונים שביצע איגוד הבטיחות האירופאי EuroNCAP: טויוטה אוריס שנמכרת בישראל כחודש, הג'יפון טויוטה ראב 4 ששיווקו מתחיל בישראל בימים אלו, וסקודה אוקטביה שצפוייה להגיעה לישראל בהמשך השנה. בנוסף נבחנה רנו זואי, החשמלית החדשה של רנו, מכונית שכנראה לא נזכה לראות בישראל בזמן הקרוב. כל המכוניות שנבחנו בסבב הנוכחי זכו בציון המירבי של 5 כוכבי בטיחות.


טויוטה אוריס. בטוחה לבני אדם וההיברידית גם לסביבה / צילומים: יצרן, יתיר דוידוביץ

האוריס זכתה לציון של 92% בסעיף הגנה על מבוגרים, ב-84% בהגנה על ילדים, 68% בהגנה על הולכי רגל וב-66% בסעיף מערכות בטיחות. הג'יפון, טויוטה ראב 4, זכה לציונים כוללים נמוכים מעט יותר מהאוריס. בסעיף ההגנה על מבוגרים זכה לציון של 89%. בסעיף ההגנה על ילדים הציון לו זכה הג'יפון היפני הוא 82% בעוד שבסעיפי ההגנה על הולכי רגל ומערכות בטיחות זכאי הראב 4 ל-66%. סקודה אוקטביה, בדורה הקודם, הציעה רמת בטיחות בינונית והייתה זכאית רק לארבעה כוכבים במבחני הריסוק. האוקטביה החדשה מציגה נתונים מרשימים בהרבה. לאוקטביה חמישה כוכבי ריסוק, 93% בהגנה על מבוגרים, 86% בהגנה על ילדים, 82% בהגנה על הולכי רגל ו-66% בסעיף מערכות הבטיחות.


רנו זואי. חשמלית קטנה... ובטוחה

בנוסף לשלוש מכוניות אלו נבחנה הרנו זואי. הזואי הקטנה היא המכונית החשמלית הראשונה של רנו שנמכרת באירופה (אם לא מחשיבים את מעט המכוניות של "בטר פלייס" שנמכרו בדנמרק). הזואי זכתה אף היא ל-5 כוכבים במבחן הריסוק וציוניה עמדו על 89% בהגנה על מבוגרים, 80% בהגנה על ילדים, 66% בהגנה על הולכי רגל ו-85% בסעיף מערכות הבטיחות.

סבב המבחנים הבא של איגוד הבטיחות האירופאי יערך בסוף אפריל השנה.

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים