בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

לראשונה בישראל: ב.מ.וו היברידיתב.מ.וו משיקה בישראל את ב.מ.וו סדרה 3 הייבריד שמציעה ביצועים של הגרסה החזקה בהיצע ה-3 עם צריכת דלק של הב.מ.וו 316 החסכונית. במקביל הושקה מיני פייסמןמאת יתיר דוידוביץ

לרגל שנה מתחילת מכירות רכבי ב.מ.וו בישראל תחת כנפי "דלק מוטורס", היבואן החדש מציג שתי מכוניות חדשות בישראל ובמקביל משיק תוכנית למכירת רכבי יד שניה של המותג הגרמני. הבשורה המעניינת ביותר ממסיבת העיתונאים היא הגעתה של ב.מ.וו 3 הייבריד לארץ. ההייבריד (או כמו שבב.מ.וו מגדירים זאת – אקטיב הייבריד) לא מבוססת על הגרסאות החסכוניות אלא דווקא על הגרסה החזקה בהיצע של ב.מ.וו סדרה 3 - ה-i335. האקטיב-הייבריד מגיעה עם מנוע ששת הצילינדרים המוכר ועם מנוע חשמלי לצידו. השילוב בין המנועים מעלה את ההספק ל-340 כוחות סוס (34 יותר מב-335). הביצועים כמעט זהים (למרות עלייה במשקל הרכב) והיא מאיצה למאה ב-5.3 שניות. המהירות המירבית זהה בשני המקרים ומוגבלת ל-250 קמ"ש. צריכת הדלק מעולה, לפחות לפי נתוני היצרן, ועומדת על 16.9 ק"מ לליטר. המחיר? לא גבוה משמעותית מה-335 ועומד על 390,000 שקל. בהמשך השנה יגיעו ארצה גם ב.מ.וו סדרה 5 ו-7 בגרסאות היברידיות.


ב.מ.וו סדרה 3, הגרסה ההיברידית. חזקה וחסכונית / צילומים: יצרן

במקביל להשקת ה-3 הייבריד הושקה בישראל גם מיני פייסמן (Paceman). הפייסמן היא למעשה גרסת שלוש דלתות של הקאנטרימן והיא מציעה תנוחת ישיבה וסביבת נהג דומה מאוד לאחותה. בניגוד לקאנטרימן, הפייסמן פונה ללקוחות שמעוניינים בחוויה שונה ויותר ספורטיבית כמתחייב מהעיצוב. בפייסמן רק 4 מושבים והיא מוצעת עם מתלי ספורט, מושבים ספורטיביים והגה מותאם הכלולים במחיר הרכב. בנוסף מוצעים חישוקים קלים, חיישני חנייה וגג בצבע שחור או לבן לבחירת הלקוח.

הפייסמן תוצע עם שני המנועים המוכרים של מיני. הגרסה הבסיסית (Cooper) תוצע עם מנוע בנפח 1.6 ליטר המציע 122 כ"ס, וגרסת ה-Cooper S תוצע עם אותו המנוע בתוספת מגדש טורבו ו-62 כוחות סוס נוספים. המחירים יחלו מ-189,000 שקל לגרסת הבסיס החלשה, ימשיכו ב-229,000 שקל לגרסת ה-S ויסתיימו בגרסת הנעה כפולה ל-S במחיר של 244,000 שקל.


מיני פייסמן, על רקע הקאנטרימן. מצא את ההבדלים

הבשורה האחרונה מצד ב.מ.וו הייתה השקת תוכנית BMW Premium Selection. במסגרת זו תבחר ב.מ.וו רכבי יד שנייה מתוצרתה בני פחות מחמש שנים, עם הסטוריית טיפולים מלאה ועם פחות מ-120,000 ק"מ. רכבים אלו יעברו טיפול מקיף מצידה של ב.מ.וו בישראל בסטנדרטים של היצרן וימכרו עם אחריות ל-12 חודשים. לדברי המשנה למנכ"ל דלק מוטורס, שחר שמש, לקוחות יסכימו לשלם יותר בעבור מכוניות משומשות של ב.מ.וו שעברו את התהליך לאור הכדאיות הכלכלית הכוללת, מצב הרכבים והאחריות.


לדגמי ב.מ.וו בישראל - ב.מ.וו

 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים