בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

לנדרובר LRX קונספט

נא להכיר: LRX, קונספט חדש של שאמור לשקף את עתיד המותג 


מאת: טל ברונפר

 
 

תדמיתית, לנדרובר ידועה ברכבי השטח הגדולים והקשוחים שלה, ופחות בחסכון בדלק ובפליטות גזי חממה. אך נראה שבעקבות הטרנד החדש בעולם, יחד עם משבר מחירי הדלק, גם לנדרובר החליטו לאמץ תדמית חדשה.

 

לנדרובר LRX קונספט

לנדרובר LRX קונספט: העיצוב החדשני לעומת הגריל המוכר. צילום: יצרן

 
 

ה-LRX אמור לבטא בדיוק שינוי זה, עם מנועים קטנים וחסכוניים וגדלים צנועים. לנדרובר מבטיחים כי הקונספט יגיע ליצור, ויישא דימיון רב לקונספט עצמו. ניתן להניח כי בדרך ליצור, ינשרו החישוקים הענקיים והמראות הקטנות, ויתווספו דלתות כך שיהיה מרכב מסורתי של 5 דלתות. עם זאת, לנדרובר מבטיחים כי מדובר ברכב קטן יותר מהפרילנדר, למרות שהלנדרובר LRX מבוסס עליו, וחולק איתו מכלולי הנעה, בהם המתלים ומערכת ה Terrain Response.

 

ומה בהיצע המנועים? לנדרובר מוסרים כי כשהקונספט יגיע ליצור, הוא צפוי לקבל את מגוון מנועי הפרילנדר הממוצב מעליו, אם כי סביר להניח שהדגש יהיה על המנועים הקטנים יותר. לנדרובר מתכוונים להקטין את צריכת הדלק באמצעות מערכת "עצור וסע" משלהם. מערכת הייברידית צפויה להצטרף לחגיגה בהמשך חיי הדגם. עם זאת, לנדרובר לא מסתפקים בזאת בכל הנוגע לידידותיות לסביבה: תא הנוסעים צפוי להיות מורכב מחומרים טבעיים ומתכלים.

 

land rover lrx concept

מבט אחורי. צילום: יצרן

 
 

 

העיצוב, לטענת לנדרובר, מסמן את הכיוון העתידי של המותג, ואכן הלנדרובר LRX נראה שונה מדגמי לנדרובר הקודמים, כאשר רק הגריל הקדמי, שהפך לסוג של היסטוריה, נשאר. עם זאת, לא רק בעיצוב מדובר – ככל הנראה, הקונספט מסמל שינוי גישה של לנדרובר, ומעבר להתמקדות במנועים ורכבים חסכניים יותר, מתוך הבנה כי בעוד לא הרבה זמן, נתוני המנוע יהיו חשובים פחות מנתוני צריכת הדלק.

 

לדגמי לנדרובר בישראל - לנדרובר

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים