בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יגואר i-Pace: רכב הפנאי החשמלי בישראל

יגואר i-Pace: רכב הפנאי החשמלי בישראל


יבואנית יגואר, חברת המזרח, הודיעה על מכירה מוקדמת של דגם הפנאי החשמלי הראשון בישראל. המחיר – 454,000 שקלמאת רן סגל

חברת המזרח, יבואנית יגואר בישראל, החלה במכירה מוקדמת של רכב הפנאי החשמלי המלא הראשון. בשלב זה תגיעה ארצה רמת הגימור SE בלבד ומהיבואנית נמסר כי רמות גימור אחרות יתאפשרו בהזמנה מיוחדת.
 

מידות ועיצוב

אורכו של ה-i-Pace עומד על 468 ס"מ, רוחבו עומד על 214 ס"מ וגובהו עומד על 156 ס"מ. מידות אלו יוצרות פרופורציות דינאמיות ויחד עם ידיות הנטמעות בדלתות נוצרת צללית חלקה וספורטיבית למראה. משקלו של ה-i-Pace עומד על 2208 ק"ג (כ-400 ק"ג יותר מה-F-Pace הגדול). נפח תא המטען עומד על 656 ליטר (1453 כאשר המושבים מקופלים).

יגואר I-PACE
 

מנוע וביצועים

ליגואר החשמלי סוללה בקיבולת 90 וולט ושני מנועים חשמליים, האחד מניע את הגלגלים הקדמיים והשני את האחוריים. כל מנוע מספק 200 קילוואט (400 סה"כ) והם מספקים 400 כ"ס ומומנט העומד על 70 קג"מ הזמינים כמעט באופן מיידי, מה שמאפשר האצה ל-100 קמ"ש ב-4.8 שניות בלבד. על מנת לאפשר אחיזה גבוהה, ה-i-Pace מצוייד במערכת מומנט וקטורית לחלוקת הכוח בין הגלגלים. טווח הנסיעה החשמלי עומד על כ-480 ק"מ.

יגואר I-PACE
 

אבזור ובטיחות

האבזור ביגואר i-Pace ברמת הגימור SE עשיר למדי וכולל מושבי עור חשמליים עם זכרונות, הגה בחיפוי עור, תאורת אווירה, בקרת אקלים מפוצלת, מסך מולטימדיה כפול, מערכת שמע מבית MERIDIAN SOUND בעלת 11 רמקולים וסאב וופר, 6 שקעי USB ושני שקעי 12V, תאורת לד מלאה, תא מטען נפתח חשמלית, כניסה והנעה ללא מפתח וחישוקים קלים בגודל 20 אינץ'.
 
בתחום הבטיחות נקבל 6 כריות אוויר, מערכת בלימת חירום אוטונומית (במהירות 10 עד 160 קמ"ש), בקרת שיוט אדפטיבית, חיישנים היקפיים ומצלמת רוורס, התרעת רכב בשטח מת והתרעת תנועה חוצה מאחור, התרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי, התרעת עייפות וחניה אוטומטית.

יגואר I-PACE
 
רמי וקסמן, סמנכ"ל השיווק בחברת המזרח, אמר: אנחנו נרגשים להיות הראשונים להוביל את מהפכת רכבי היוקרה החשמליים בישראל. לאחר שנהגתי על הרכב שמחתי לגלות שהרכב נשאר נאמן ל-DNA הספורטיבי הייחודי של יגואר. הרכב מספק חווית נהיגה מרגשת ועוצמתית. היגואר ממשיך לשאוג אך הפעם השאגה שקטה".
 

יגואר i-Pace מחירים:

יגואר i-Pace ברמת הגימור SE יעלה 454,000 שקל
 
לדגמי יגואר בישראל – יגואר
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. הנאות לעשירים  העשירים גם נהנים מרכב עשיר מפנק ובטיחותי וגם חוסכי...

איתן,11.07.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים