בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יגואר F-Pace - תמונה רשמית ראשונהיגואר F-Pace יחשף בפרנקפורט. יהיה רכב הפנאי הראשון בהיסטוריה של החברה והדגם החדש השלישי בשנה הנוכחיתמאת פבל צ'רניצקי


כולנו ידענו שזה היה חייב לקרות. הרי היה ברור שהזמן שהיה ליגואר לשבת על גדר קטגוריית הפנאי יאזל במוקדם או במאוחר והיא תהיה מוכרחה לחשוף ג'יפון אופנתי, יוקרתי וביצועיסטי. היום, אחרי המתנה של לא מעט חודשים, זה קורה. התמונה הרשמית הראשונה של יגואר F-Pace רואה אור.

יגואר תחשוף את הרכב מעל בימות תערוכת פרנקפורט שתפתח את שעריה בעוד פחות מעשרה ימים, ובוודאי תחשוף מידע נוסף כבר קודם לכן. בשלב זה היא מתמקדת בעיקר בעבודה על בלוטות החשק של עולם הרכב עם תמונת צדודית של הרכב שמקבל פרופוציות מעניינות מאוד.

יגואר F-Pace
יגואר F-Pace. צדודית ספורטיבית

יגואר F-Pace מקבל את החזית של דגמי הנוסעים של היצרנית ואת האחוריים של ה-F-Type עם הפנסים הרחבים והצרים שהגיעו לאחרונה גם ל-XF החדשה. בניגוד מוחלט לכמה יצרניות אחרות שניסו להתאים את הפרצופים המשפחתיים הספורטיביים לליין שלם של דגמים, המוצר המוגמר של יגואר מרגיש נעים לעין, בעל פרופורציות נכונות ולא מאולץ. כל הכבוד יגואר!

יגואר F-Pace מגיע כחלק מליין דגמים משודרג מהותית של יגואר לכבוד שנת 2015, שמסמלת 80 שנות קיום לחברה. הוא הדגם הרביעי שהיצרנית הבריטית-בבעלות-סינית מציגה השנה כאשר הוא מגיע אחרי ה-XJ המחודשת, הדור החדש של ה-XF והתוספת החדשה למשפחה, הלא היא ה-XE שהציבה לעצמה על הכוונת את מרצדס C קלאס וב.מ.וו סדרה 3.

נכון לרגע זה יגואר שומרת על קלפיה קרוב לחזה. היא לא מוסרת שום פרט טכני אודות הרכב זולת העובדה שהוא מתבסס על הפלטפורמת האלומיניום החדשה של היצרנית. גם אנחנו נאלץ להמתין לפתיחת התערוכה כדי לקבל עוד פרטים.

לדגמי יגואר בישראל - יגואר

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים