בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה יאריס מתעדכנתעם עיצוב מחודש, וגם עם שיפור במערך המתלים ובידוד הרעשים: טויוטה יאריס עוברת מתיחת פנים. אצלנו עוד השנהמאת נועם ריין

3 שנים חלפו מאז הושק הדור הנוכחי של טויוטה יאריס - מה שאומר שהגיע הזמן למתיחת פנים. כפי שראינו במתיחות הפנים האחרונות שביצעה טויוטה, בעיקר אלו של הורסו והקאמרי, השינוי לא מסתפק בעדכוני עיצוב בלבד - אלא נוגע גם לתחומי הנוחות, התנהגות הכביש ועוד.

מבחינה חיצונית, טויוטה יאריס המחודשת מתהדרת בפרצוף חדש המזכיר את זה של טויוטה אייגו - עם סמל מוגדל וגריל עצום שיוצר צורת "X". גם מאחור חלו שינויים קלים, בעיקר בפגוש וביחידות התאורה. באופן איטי אך עקבי, טויוטה עוברת בשנים האחרונות לעיצובים דינאמיים יותר ושמרניים פחות - וגם היאריס מצטרפת למגמה הזו.

טויוטה יאריס
טויוטה יאריס, מהדורת 2015. נמכרת גם תחת השם "טויוטה ויץ" / צילומים: יצרן
מעבר לשינויים בעיצוב, מדווחת היצרנית גם על שיפור במערך המתלים במטרה לשפר את נוחות הנסיעה והיכולת הדינאמית. בתוך תא הנוסעים חל שיפור באיכות החומרים, באפשרויות האבזור וגם בצבעים - מה שאומר שהיצרנית טיפלה בכל הנקודות עליהן הועברה ביקורת ביאריס הנוכחית. במידה והשיפור אכן משמעותי, היאריס תוכל לשוב ולהתמודד בצמרת קטגוריית הסופר מיני.

טויוטה יאריס

בהיצע המנועים לא חלו שינויים: טויוטה יאריס תמשיך להימכר עם מנועי בנזין בנפח 1.0 ו-1.3 ליטר, מנוע דיזל בנפח 1.4 ליטר וכמובן גם עם הנעה היברידית. לישראל ימשיכו להגיע אותם מנועים ככל הנראה - ה-1.3 וההיברידי. מחברת "יוניון מוטורס", יבואנית טויוטה לישראל, נמסר ל-iCar כי היאריס המחודשת צפויה להגיע ארצה ברבעון השלישי של 2014.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים