בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה יאריס בלאק-טופ: חבילת עיצוב במהדורה מוגבלתטויוטה משיקה חבילת עיצוב חיצוני ופנימי ליאריס, שתוצע ב-400 יחידות בלבד. המחיר: 106,900 שקלמאת מערכת iCar

טויוטה יאריס, מי שהיתה המכונית הנמכרת ביותר בסגמנט הסופר מיני בשנת 2015, פותחת את 2016 עם חבילת עיצוב חדשה תחת השם Black Top. החבילה כוללת תוספות עיצוב שונות, ועיקרה - חלקי מרכב עליונים בצבע שחור מבריק, על מכונית בצבע אדום או לבן.בנוסף לגג המושחר, כוללת טויוטה יאריס בלאק-טופ גם חלונות אחוריים כהים, תאורה קדמית וגם אחורית עם פסי LED, סבכת גריל קדמי בעיצוב כוורת ובצבע שחור מבריק, מראות צד בצבע שחור מטאלי, ספוילר אחורי משולב בגג הרכב, גלגל הגה עם תחתית קטומה בשילוב פלסטיק שחור מבריק (Piano Black) וריפוד בשילוב צבעים שונים.

מעבר לכך, כוללת היאריס בגרסה הזו גם את פריטי העיצוב המוכרים של גרסת ה-SKY, למעט גג השמש הפנוראמי. במפרט ניתן למצוא את מערכת המולטימדיה של טויוטה הכוללת דיבורית בלוטות' ומצלמת רוורס, חישוקים קלים, פנסי ערפל קדמיים ועוד.היאריס בלאק-טופ, כמו הגרסאות הרגילות, מצוידת במנוע בנזין בנפח 1.3 ליטר בהספק של 99 כ"ס, המשודך לתיבת הילוכים רציפה. צריכת הדלק הממוצעת, על פי נתוני היצרן, היא 19.6 ק"מ לליטר.

המחיר של היאריס המעוצבת, העומד על 106,900 שקל, זהה למחירה של גרסת ה- SKY.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. יפה  יפה מאוד חסכונית מאוד

,07.03.2016
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים