בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

טויוטה אייגו מקבלת מערכות בטיחות מקוריות

טויוטה אייגו


בעקבות הפיקנטו והטווינגו: טויוטה אייגו תציע מערכת בלימת חירום אוטונומית והתראת סטיה מנתיבמאת נועם ריין

יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה, מעדכנת את מפרט אבזור הבטיחות של טויוטה אייגו - ומוסיפה שתי מערכות בטיחות חשובות, כחלק ממערך ה"Toyota Safety Sense" שמציעה היצרנית בדגמי המותג השונים.

שתי המערכות שהצטרפו לאייגו הקטנה הן מערכת להתראה על שמירת מרחק, כולל בלימת חירום אוטונומית, וכן מערכת התראה על סטיה מנתיב הנסיעה. שתי המערכות מבוססות על שילוב בין רדאר למצלמה. בכך משלימה טויוטה החדרה של מערכות בטיחות ל-80% מהמכוניות הנמכרות בישראל, הישג יוצא דופן ביחס למקובל בשוק המקומי.

טויוטה אייגו

עם זאת, לא מדובר בפעם הראשונה בה אנו פוגשים מערכות אלו בקטגוריית המיני: קיה פיקנטו, סקודה סיטיגו וסיאט מי כבר מציעות בלימת חירום אוטונומית, בעוד ברנו טווינגו ניתן לפגוש בהתראת סטיה מנתיב. גם לא מדובר בפעם הראשונה בה מוצעות שתי המערכות גם יחד. בדגמים רבים בקטגוריה מוצעת מערכת מובילאיי, שמתריעה גם היא על סטיה מנתיב הנסיעה - כך שהאייגו בפועל מציעה אבזור בטיחות מקביל לזה של קיה פיקנטו.

טויוטה אייגו היא אחות תאומה של פיג'ו 108 וסיטרואן C1. היא משווקת בישראל עם מנוע 1,000 סמ"ק ותיבת הילוכים ידנית או רובוטית. המחירים עומדים על 65,000 שקלים או 70,000 שקלים בהתאמה. בשנת 2016 נמכרו בישראל 792 יחידות של טויוטה אייגו.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים