דאצ'יה דאסטר מקבל תיבה אוטומטית. המחיר: 99,990 שקל

דאצ'יה דאסטר


רכב הפנאי של דאצ'יה יציע מנוע דיזל עם תיבה כפולת מצמדים במחיר של סופר מיני חדשה. לא תהיה גרסת 4X4 אוטומטיתמאת נועם ריין

אחרי שהמותג דאצ'יה נחל הצלחה מפתיעה בשנתו הראשונה בישראל, עם תיבות הילוכים ידניות בלבד, הצטרפו בשנה שעברה גרסאות רובוטיות עם מצמד יחיד לדגמי הסנדרו סטפווי והלוגאן - וסייעו להגדלת המכירות באחוזים ניכרים. היום (ד') השיקה דאצ'יה גרסה אוטומטית חדשה לדגם החשוב ביותר של המותג, הדאסטר, עם תג מחיר שעשוי לקסום ללקוחות רבים - מאה אלף שקלים.

דאצ'יה דאסטר

דאצ'יה דאסטר יוצע בגרסה האוטומטית עם מנוע טורבו-דיזל בלבד, אותו מנוע שמוכר מדגמי רנו השונים (פלואנס, קדג'אר, קפצ'ור) ומככב גם בדגמי דאצ'יה אחרים ואפילו במרצדס A קלאס (לא בישראל). מדובר במנוע בנפח 1.5 ליטרים, עם הספק של 109 כ"ס ב-4,000 סל"ד ועם מומנט של 25.5 קג"מ ב-1,750 סל"ד. תיבת ההילוכים שתשודך למנוע הזה היא ה-EDC, רובוטית כפולת מצמדים שמוכרת היטב מדגמי רנו השונים.


עם השילוב החדש של המנוע והתיבה יאיץ הדאסטר ל-100 קמ"ש בתוך 11.9 שניות, וירשום צריכת דלק משולבת של 22.2 ק"מ לליטר. לצערם של חובבי השטח, הדאסטר האוטומטי ישווק עם הנעה קדמית בלבד - אך עדיין ישמור על מרווח גחון מכובד של 21 ס"מ, עם אפשרות להגבהה נוספת בהתקנה מקומית.

דאצ'יה דאסטר

דאצ'יה דאסטר האוטומטי ישווק בשתי רמות גימור. הגרסה הבסיסית תיקרא "לוריאט", והיא כוללת 4 כריות אוויר, מחשב דרך, פנסי ערפל קדמיים, 4 חלונות חשמל, מסילות גג ומערכת שמע מקורית עם דיבורית בלוטות', חיבור USB ושליטה מההגה.

הגרסה הבכירה תיקרא בשם "פרסטיז'", והיא כוללת בנוסף גם בקרת שיוט, מערכת מולטימדיה עם ניווט, חישוקים קלים וחיישני חניה . בתוספת תשלום ניתן לבחור גם במולטימדיה הכוללת ניווט של וייז, וגם מערכת מובילאיי תוצע בתשלום נוסף (2,190 שקל).

דאצ'יה דאסטר

המחירים:
דאצ'יה דאסטר 1.5 דיזל אוט' לוריאט יעלה 99,990 שקל
דאצ'יה דאסטר 1.5 דיזל אוט' פרסטיז' יעלה 107,490 שקל

איציק וייץ, מנכ"ל קרסו מוטורס, ציין במסגרת ההשקה כי צפי המכירות תלוי במלאי שיתקבל, ובימים אלו מתנהל מו"מ מול היצרנית במטרה להגדיל את המשלוחים. "השאיפה היא כי דאצ'יה תהיה בין 10 המותגים הנמכרים בישראל", אמר וייץ, "לשם אנו שואפים".


לדגמי דאצ'יה בישראל - דאצ'יה

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים