בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ג'יפ גרנד צ'ירוקי מקבל גרסת טריילהוק

ג'יפ גרנד צ'ירוקי


היבואנית החדשה של ג'יפ מרחיבה את ההיצע עם גרסת שטח ממוקדת ומאובזרת. המחיר: 435,900 שקלמאת נועם ריין

אחרי שבתחילת השנה עבר זכיון היבוא של מותגי קרייזלר לקבוצת סמל"ת, השינויים מתחילים לאט לאט להגיע. התוספת הנוכחית היא גרסת טריילהוק ("Trailhawk") לג'יפ גרנד צ'ירוקי, עם מספר מאפיינים שמייעדים אותה לנסיעת שטח, אולי כתחרות ללנדרובר דיסקברי החדש שהגיע זה עתה לישראל.

ג'יפ גרנד צ'ירוקי

ג'יפ גרנד צ'ירוקי בגרסת הטריילהוק יוצע רק עם מנוע הבנזין של הדגם, בנפח 3.6 ליטר עם הספק של 282 כ"ס, תיבת 8 הילוכים אוטומטית וצריכת דלק משולבת של 10 ק"מ לליטר (נתון יצרן).


התוספות בגרסה הזו, ביחס לגרסאות ה-Laredo והלימיטד, מתבטאות במספר תחומים. ראשית, מתלי האוויר שמוצעים כאופציה בלימיטד, יכלל כסטנדרט בטריילהוק ויאפשרו להעלות את מרווח הגחון לרף של 27.4 ס"מ. הילוך כוח קיים בכל הגרסאות, אך בטריילהוק קיימת בנוסף גם נעילת דיפרנציאל אחורי, מה שאמור לשפר את העבירות בתנאים קשים. לטובת הסרת הדאגות, תציע הגרסה הזו גם פגושים מוקשחים המותאמים לנסיעת שטח.

בנוסף לכל אלו, ג'יפ גרנד צ'ירוקי טריילהוק יציע גם מספר אביזרי נוחות ובטיחות שלא קיימים בגרסאות האחרות. המושבים הקדמיים של הרכב עשויים עור מחורר עם אוורור, וכן יוצעו מערכת חניה אוטומטית בניצב ובמקביל, תיקון סטיה מנתיב, ניטור רכב בשטח מת במראות, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חירום אוטונומית וניטור תנועה חוצה בנסיעה לאחור.

ג'יפ גרנד צ'ירוקי

מחירו של ג'יפ גרנד צ'ירוקי בגרסת הטריילהוק הבכירה יעמוד על 435,900 שקל, שהם 46,000 שקל יותר מגרסת הבנזין ברמת הגימור לימיטד עם מתלי אוויר. גרסאות הדיזל עדיין יהיו יקרות יותר, עם מחירים שמתחילים ב-439,900 שקל.

ניר בן שלמה, סמנכ"ל חטיבת FCA פרטיות בקבוצת סמל"ת ציין: "דגם הגרנד צ'ירוקי טריילהוק מסמן את המשך התרחבות וצמיחת מותג ג'יפ בישראל. אנו עדים בשטח לרצון של קהל לקוחותינו להיות חלק מהמותג הצומח ואין לי ספק כי המשך התרחבות היצע הדגמים יתרום לגידול במכירות המותג בישראל בשנה הקרובה".


לדגמי ג'יפ בישראל - ג'יפ

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים