בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ג'יפון חדש של מאזדה יחשף בז'נבה

מאזדה


מאזדה תחשוף לקהל האירופי רכב פנאי חדש. האם זהו דור חדש ל-CX3 או דווקא גרסה אירופאית ל-CX4? התשובות יגיעו בשבועות הקרוביםמאת נועם ריין
 
כחודש לפני הפתיחה הרשמית של תערוכת ז'נבה, משחררת מאזדה תמונה חלקית של רכב פנאי קומפקטי חדש. על פי הערכות בעולם, מדובר בגרסה אירופאית לרכב הפנאי-קופה מאזדה CX4 (בתמונה), שכיום משווק רק בסין; עם זאת, יש הטוענים כי מדובר בדור חדש ל-CX3 הקטן, שבקרוב יחגוג יום הולדת חמישי.

מאזדה CX4
 
כך או אחרת, במאזדה מצהירים כי זהו רכב שני מהדור החדש של עיצובי ה"קודו", אחרי מאזדה 3 החדשה שהוצגה בארה"ב לפני מספר חודשים. רכב הפנאי החדש יצטייד במנועי הבנזין מהדור החדש של מאזדה, ה-SkyActive X, שמצית את הדלק בדחיסה ולא על ידי מצת חשמלי - כמו מנוע דיזל. כך טוענת מאזדה לתוספת של עד 30% במומנט, ולצריכת דלק שתהיה טובה מזו של מנועי דיזל מודרניים.
 

במידה ואכן מדובר בגרסה אירופאית ל-CX4, הרי שמדובר ברכב מסקרן למדי: הפלטפורמה שלו זהה לזו של ה- CX5הקודם, אך הוא ארוך ממנו ב-8 ס"מ ונמוך בלא פחות מ-14 ס"מ. ה-CX4, שהוצג בתערוכת בייג'ינג לפני 3 שנים, לא נמכר עד כה מחוץ לגבולות סין.
 
בנוסף לרכב הפנאי החדש, תציג מאזדה בתערוכת ז'נבה בבכורה אירופאית את הדור החדש של מאזדה 3, את מהדורת 30 השנים של ה-MX5 ואת מתיחת הפנים הקלה שעבר ה-CX5. 

 
לדגמי מאזדה בישראל - מאזדה
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים