בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ב.מ.וו X7 בדרך לייצורב.מ.וו מאשרת: בשנים הקרובות יושק ה-X7, רכב פנאי גדול מימדים עם 7 מקומות ישיבה. היעד הוא השוק האמריקאי
מאת נועם ריין

אם ישנו שוק שיצרניות הרכב תמיד ישמחו להתפתח בו, זה השוק האמריקאי. כמעט 16 מיליון מכוניות חדשות נמכרו בשנת 2013 בארה"ב לבדה, שזה כמעט כמו המכירות באירופה כולה (כולל רוסיה). עבור יצרניות רכבי היוקרה מדובר בשוק אטרקטיבי אפילו יותר, שכן התוצרת המקומית לא עומדת תמיד בסטנדרטים הגבוהים של אירופה ויפן - וכך בשנים האחרונות התחזקו באמריקה מותגים כמו אינפיניטי, לקסוס, מרצדס, אודי וב.מ.וו.


פס הייצור במפעלי ב.מ.וו בארה"ב / צילומים: יצרן
בהתאם לביקוש, גם חלק מפסי הייצור עוברים לארה"ב. בימים אלו הודיעה ב.מ.וו על הגדלת נפח הייצור של המפעל בדרום קרוליינה ב-50%, מ-300,000 ל-450,000 כלים בשנה. המפעל אחראי בעיקר על רכבי הפנאי של ב.מ.וו, הכוללים את ה-X3, X5 וה-X6 הפופולאריים - ואליהם מצטרף בימים אלו ב.מ.וו X4 החדש, ובקרוב גם ה-X7 - רכב פנאי גדול עם 7 מקומות ישיבה.

על פי פרסומים ברשת, ב.מ.וו X7 יציע הנעה כפולה ו-7 מקומות ישיבה במימדים גדולים במיוחד, במטרה להתחרות בכלים כמו מרצדס GL, ריינג' רובר וקדילאק אסקלייד. אמנם, החל מהשנה הנוכחית ישנה גם גרסת 7 מושבים ל-X5 - אך במקרה של ה-X7 מדובר בהגדלת מימדים משמעותית, וכן בשימוש במנועים של 6, 8 ואפילו 12 צילינדרים על פי חלק מהפרסומים. הייצור צפוי להתחיל בשנת 2018, והרכב החדש יהיה מיועד לשיווק בכל העולם.


לדגמי ב.מ.וו בישראל - ב.מ.וו

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים