בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

ב.מ.וו סדרה 1 סדאן נחשפת - בינתיים רק בסיןב.מ.וו חושפת סדרה 1 חדשה, עם ארבע דלתות, תא מטען נפרד, הנעה קדמית ונכון לרגע זה תוכניות להגיע רק לסיןמאת פבל צ'רניצקי

השוק הסיני, למרות ההאטה המסוימת בצמיחה בשנים האחרונות, עדיין מאוד משמעותי עבור יצרניות הרכב ועדיין מחבב מאוד מכוניות יוקרתיות. והוא גם אוהב מכוניות קטנות, וסדאנים. הבעיה שהסיטואציה הזו הציבה בפני ב.מ.וו די ברורה, אין לה מכונית כזו.

ב.מ.וו סדרה 1 סדאן

אז מה תעשה יצרנית גדולה ורצינית? תייצר אחת. קבלו את ב.מ.וו סדרה 1 סדאן. במיוחד עבור השוק הסיני, ובשלב זה בשביל אף אחד אחר. ב.מ.וו אינה חושפת פרטים טכניים אודות המכונית, אולם היא מספרת כי היא עברה התאמות ושינויים שיתאימו אותה במיוחד לכבישים של הרפובליקה העממית.

 
ב.מ.וו אמנם לא אומרת מפורשות, אך בין השורות אפשר לקרוא שמדובר בעצם בגרסת סדאן של הסדרה 1 החדשה שתושק בשאר העולם בשנה הקרובה. למה זה משנה? ובכן, בהודעתה לעיתונות ב.מ.וו מספרת על השקתה באותה נשימה אחרי ה-X1 החדשה והסדרה 2 אקטיב טורר, והיות והשתיים האחרונות מבוססות על שלדת הנעה קדמית, המכונית שנחשפה כנראה תבסס גם היא על הפלטפורמה הזו. וזו, חברים, הסדרה 1 הראשונה שתהיה מונעת על-ידי הגלגלים הקדמיים.

לצד העמימות בפרטים שהיא חושפת, ב.מ.וו גם משחררת תמונה אחת בלבד של המכונית. אבל זה לא מנע מאיתנו לנבור במרחבי הרשת ולמצוא כמה תמונות נוספות, חלקן פחות רשמיות, שנותנות מושג לגבי שאר חלקי הרכב. הפנסים האחוריים, וכך כנראה גם שאר החלק האחורי - מלבד עצם קיומו של תא המטען כמובן - צפויים להגיע ישירות מהסדרה 1 הנוכחית בלי שינויים משמעותיים ואילו תא הנוסעים צפוי להיות זהה לזה של ה-X1 החדש.

ב.מ.וו סדרה 1
ב.מ.וו סדרה 1 האצ'בק. כך כנראה יראה החלק האחורי / צילום: ב.מ.וו

בשאר העולם, כאמור, לא תשווק הסדרה 1 סדאן בשלב זה. לסדרה 1 הנוכחית יש ככל הנראה לפחות עד שנה או שנתיים של שירות, היות והיא עברה מתיחת פנים לפני פחות משנה. גם סדרה 2, שאת גרסת 4 הדלתות שלה משווקת ב.מ.וו תחת הכינוי "גרנד קופה", טרם עברה אפילו מתיחת פנים ראשונה, כך שגם זו לא צפויה לצאת משירות בקרוב.

ב.מ.וו סדרה X1
ב.מ.וו סדרה X1, הסדאן תחלוק עימו את תא הנוסעים

יחד עם זאת, די ברור שאנחנו נכנסים לישורת האחרונה של סדרה 1 הנוכחית. ישורת שבסופה נישאר בלי מכונית קומפקטית הנעה אחורית. אז אם זה אחד הפרמטרים שחשובים עבורכם, כדאי שתתחילו לזוז.


לדגמי ב.מ.וו בישראל - ב.מ.וו

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים