בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

בסוכנויות המשנה: 4 ואפילו 5 שנות אחריות על רכבי טויוטהטויוטה אמנם מעניקה 3 שנות אחריות על הרכבים, אך חלק מסוכנויות המשנה מעניקות אחריות מורחבת ל-4 שנים ואפילו יותרמאת נועם ריין

מסתבר שהתחרות בענף הרכב היא לא רק בין היבואנים השונים, ואפילו לא מסתכמת בזירה של חברות הליסינג מול היבואנים. גם סוכנויות המשנה של היבואנים מתחרות בינן לבין עצמן, וחלקן אף מעניקות אחריות מורחבת מעבר למה שמבטיח היצרן. חברת "הילוך שישי", המחזיקה במספר סוכנויות של יבואנים שונים ובתוכם טויוטה, יוצאת במבצע לרוכשים בחודש מאי שנת אחריות רביעית על כל רכבי טויוטה - ואנחנו הופתענו לגלות כי זהו לא המקרה היחידי של אחריות מורחבת בסוכנויות המשנה של טויוטה.


טויוטה אוריס סטיישן. עם 5 שנות אחריות, זו בהחלט עסקה מעניינת / צילומים: יצרן
האחריות המורחבת שמעניקה "הילוך שישי" במסגרת המבצע תהיה תקפה עד ל-120,000 ק"מ ותכלול (בשנה הרביעית) את המנוע, תיבת ההילוכים, הרדיאטור ומערכת המיזוג. בנוסף יקבלו הרוכשים במסגרת המבצע גם חבילת אבזור הכוללת קודן, מרימי שמשות וחיישני חניה.

"הילוך שישי", כאמור, היא לא סוכנות המשנה היחידה של טויוטה המעניקה שנת אחריות רביעית. את ההטבה הזו ניתן למצוא גם בסוכנויות "רייכמן" בבני ברק, "דנאל מוטורס" בכפר סבא ו"פריים מוטורס" בחיפה וברעננה. בסוכנות נתניה מקבלים הלקוחות 5 שנות אחריות.

רשת הילוך שישי מחזיקה ב-8 מוסכים ב-11 מוסכים מורשי יבואן (של 11 מותגים שונים), וכן ב-6 סוכנויות למכירת רכב חדש של יונדאי, ניסאן, רנו, מיצוביש, סובארו וטויוטה. כרגע מציעה "הילוך שישי" את הרחבת האחריות בסוכנות של טויוטה בלבד.


לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. פרסומת?  חבל.

למה?,20.05.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים