בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל קורסה בשופרסל: 68,990 שקלחלב, ביצים ומכונית: אופל קורסה הופכת לסופר-מיני הזולה בישראל, במבצע ללקוחות רשת המזון. עוד מציעה אופל הנחה של 7% על כלל דגמי המותג 
מאת אורן דורי
 
פחות מחודש אחרי שנחתה בארץ, מהדורת "המחאה החברתית" של אופל קורסה כבר מוצעת במבצע. במסגרת שיתוף פעולה בין קבוצת "שלמה" למועדון לקוחות שופרסל קוצץ מחיר הרכב מ-78 אלף שקל ל-69 אלף שקל בלבד. גרסת הבסיס של הקורסה מצוידת במנוע בנפח 1.2 ליטר שמייצר 85 כוחות סוס, תיבת הילוכים ידנית ומרכב 3 דלתות. מבצע זה יימשך עד ל-7.7.12 ועד אז תהיה הגרמניה הקטנה הזולה ביותר בקטגוריה.
 

אופל קורסה 3 דלתות. סופרמיני בסופרמרקט / צילומים: יצרן
 
אין זו הפעם הראשונה ששופרסל עוסקת בשיווק רכב תוך הנחות משמעותיות. בתחילה הייתה זו פיג'ו 206+, חלוצת הסגמנט הלוהט של הסופר-מיני המוזלות, ואחריה הגיעה גם סקודה פאביה. למרות הניסיון לפנות למעמד הביניים עם כלי רכב במחירים אטרקטיביים, רווחיה של שופרסל צנחו דרמטית מאז פרוץ המחאה החברתית.

נוסף למבצע של הקורסה, אופל יוצאת בהנחה של 7% על כל מגוון דגמיה. לפי התמחור החדש יתחיל מחירה של אופל אסטרה המשפחתית בכ-112,500 שקל ומכונית המנהלים אופל אינסיגניה תוצע בעבור סכום התחלתי של כ-167,400 שקל.

לדגמי אופל בישראל - אופל
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים