בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל קארל: מכונית מיני חדשה בדרךאחות קטנה לאופל קורסה, בת דודה של שברולט ספארק: הכירו את אופל קארל החדשה, מכונית מיני שתגיע לישראל בשנה הבאהמאת נועם ריין

אחרי השקת אופל אדם היוקרתית ואופל קורסה הגדולה יחסית, זה היה רק עניין של זמן עד שאופל תוציא לשוק מכונית מיני. הדגם החדש שנחשף השבוע נושא את השם אופל קארל (Karl), ובבריטניה הוא ייקרא בשם ווקסהול ויוה. אופל קארל החדשה צפויה לתפוס את מקומה של אופל אגילה, תאומתה של סוזוקי ספלאש שלא הגיעה לישראל.

אופל קארל 2015
אופל קארל החדשה. עיצוב שמח ו-10 צבעים לבחירה / צילומים: אופל
אופל קארל החדשה תהיה באורך של 368 ס"מ, נתון מרשים ביחס לקטגוריית המיני - ארוך ב-20 ס"מ מפיג'ו 108 החדשה, ואפילו ארוך ב-2 ס"מ מיונדאי i10 המרווחת. מעבר לזה אופל לא מפרסמת מימדים נוספים, אך ההבטחה היא למרווח פנימי שיאפשר לאכלס 5 נוסעים.

אופל קארל 2015

יחידת ההנעה תהיה בנפח 1,000 סמ"ק עם הספק של 75 כ"ס, והיא תשודך לתיבת 5 הילוכים ידנית. בהמשך, סביר להניח, תצטרף להיצע גם תיבת הילוכים רובוטית. על אותו בסיס תיוצר גם שברולט ספארק הבאה, שתושק גם היא בהמשך השנה, וגם שם כנראה נפגוש את אותה יחידת הנעה.

בסעיף האבזור מבטיחה אופל עושר של מערכות ואופציות, כולל בקרת סטיה מנתיב, בקרת שיוט, חלון שמש בגג, פנסי ערפל עוקבי פניה ומערכת מולטימדיה עם סנכרון מלא לסמארטפונים.

אופל קארל 2015

אופל קארל החדשה תוצג באופן רשמי לקראת תערוכת ז'נבה בחודש מרץ 2015, ומחברת "שלמה" יבואנית אופל לישראל נמסר כי הדגם צפוי להגיע ארצה ברבעון האחרון של 2015.


לדגמי אופל בישראל - אופל
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים