בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אופל אסטרה: מתיחת הפנים נחשפה

אופל אסטרה: מתיחת הפנים נחשפה


אופל חשפה את האסטרה המחודשת עם שינויי עיצוב קלים מאוד לצד מנועים חדשים ותיבת 9 הילוכים חדשה - ואפילו תיבה רציפהמאת רן סגל
 
אופל אסטרה בדור החמישי הוצגה בשנת 2015 וכעת עוברת מתיחת פנים די מקיפה הנוגעת בעיקר לפן המכאני ופחות לפן העיצובי. אופל אסטרה התחדשה במנועים המוכרים מהחברה האם – PSA (קונצרן פיג'ו-סיטרואן), על אף שהיא עדיין מבוססת על פלטפורמה של ג'נרל מוטורס, הבעלים הקודם של אופל. השיפור במנועים נועד בעיקר לטובת עמידה בתקני הזיהום העדכניים.

אופל אסטרה
 
העדכון החיצוני זניח, עם שינויים קלים בגריל הקדמי ותוספת תאורת יום ביחידות התאורה הראשיות. מערכת המולטימדיה קיבלה גרסה חדשה למערכת ההפעלה והבטחה לשיפור התמונה של מצלמת הרוורס גם בתנאים חשוכים. המצלמה הקדמית של מערכת הבטיחות הינה קטנה יותר אך בעלת יכולת עיבוד תמונה טובה יותר וכעת גם מזהה הולכי רגל. בנוסף האסטרה המחודשת קיבלה בולמי זעזועים חדשים לשיפור הנוחות, אופציה למערכת שמע משודרגת מבית Bose ושלדה ספורטיבית אופציונלית עם מתלים מוקשחים והגה בכיול ספורטיבי יותר.
 

יחידות הנעה

אופל אסטרה המחודשת תציע 7 יחידות הנעה, כאשר מדובר בעצם בשני מנועי בנזין ומנוע דיזל אחד בעלי הספקים שונים.
 
בתחום הבנזין האסטרה תקבל את מנוע שלושת הצילינדרים של פיג'ו-סיטרואן בשידוך לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים. המנוע, בנפח 1.2 ליטרים, יוצע ב-3 גרסאות: 110 כ"ס ומומנט של 19.8 קג"מ, 130 כ"ס ומומנט של 22.9 קג"מ והגרסה החזקה תציע 145 כ"ס ומומנט זהה. צריכת הדלק המשולבת בגרסת 110 כ"ס עומדת על 18.7 ק"מ לליטר (בתקן WLTP).

אופל אסטרה
 
מנוע הבנזין הנוסף יהיה בעל 4 צילינדרים בנפח 1.4 ליטרים, שנותר כשריד מהדגם היוצא. ההספק עומד על 145 כ"ס (לעומת 150 כ"ס כיום) ונתון המומנט עומד על 24 קג"מ (25 קג"מ כיום). מנוע זה משודך לתיבה רציפה עם חלוקה מלאכותית ל-7 הילוכים וצריכת הדלק המשולבת עומדת על 17.2 ק"מ לליטר.
 
בתחום הדיזל יוצע מנוע בנפח 1.5 ליטרים בשתי גרסאות: 105 כ"ס ומומנט מירבי של 26.5 קג"מ או 122 כ"ס ומומנט מירבי של 30.6 קג"מ. המנוע משודך לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים או לתיבה אוטומטית בעלת 9 הילוכים בגרסה החזקה. צריכת הדלק המשולבת בגרסת 105 כ"ס הידנית עומדת על 21.9 ק"מ לליטר ובגרסה החזקה והאוטומטית צריכת הדלק עומדת על 19.6 ק"מ לליטר.

אופל אסטרה
 
מקבוצת לובינסקי, יבואנית אופל בישראל, נמסר כי אופל אסטרה המחודשת צפויה להגיע לישראל - אך בשלב זה אין מועד מדויק.
 
 
לדגמי אופל בישראל – אופל
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מה יהיה עם צריכת הדלק ?????  אופל אחלה מכונית. אבל צריכת הדלק מטורפת מעל לכל ד...

יעל היפהפיה,07.07.2019
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים