בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי TT RS מתחדשת

אודי TT RS מתחדשת


אחרי מתיחת הפנים של ה-TT קופה ורודסטר גם גרסת הקצה מתעדכנת. 400 כ"ס, 3.7 שניות ל-100 קמ"ש ועיצוב אגרסיבי במיוחדמאת רן סגל
 
לפני כחצי שנה חשפה אודי את מתיחת הפנים של ה-TT בדור השלישי שלה עם עיצוב מעודכן ואבזור סטנדרטי עשיר יותר. כעת הגרסה הספורטיבית הבכירה TT RS מיישרת קו והמכירות יחלו באירופה כבר בעוד חודשיים.

אודי TT RS
 

מנוע וביצועים

אודי TT RS תישא בקרבה את מנוע 5 הצילינדרים המוכר טרום מתיחת הפנים השוכן גם באודי RS3. מדובר במנוע טורבו בנזין בנפח  2.5 ליטר המספק 400 כ"ס ו-48.9 קג"מ הזמינים מ-1,950 סל"ד. ההאצה ל-100 קמ"ש (בגרסת הקופה) אורכת 3.7 שניות לכדי מהירות מירבית מוגבלת אלקטרונית של 250 קמ"ש עם אופציה ל-280 קמ"ש.

אודי TT RS

המנוע משודך לתיבה כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים והנעה כפולה. צריכת הדלק המוצהרת במסלול משולב עומדת על 12.5 ק"מ לליטר.
 
 
ל-TT RS בורר מצבי נהיגה בעל 4 אפשרויות – נוחות, אוטומטי, דינאמי ואישי. מצבי הנהיגה השונים מאפשרים לנהג שליטה על מאפיינים שונים של הרכב כמו חלוקת הכוח לגלגלים, תגובת ההגה, מאפייני המנוע, תגובת תיבת ההילוכים וצליל מערכת הפליטה.

אודי TT RS
 
אודי מציינים כי ל-TT RS הגה עם תגובה משתנה, רדיאטורים נוספים המסייעים לשמור על קירור המנוע, בולמים ספורטיביים ואופציה לבולמים אדפטיביים ומערך מתלים מגנטים (כולל שליטה מבורר מצבי הנהיגה).

אודי TT RS
 

עיצוב

העיצוב החיצוני הולם את המנוע השרירי עם פגוש קדמי אגרסיבי, כונסי אוויר מוגדלים, גימורים שחורים וכיתוב "קוואטרו" באפור מט בתחתית הפגוש. מאחור נמצא דיפיוזר עם צמד יציאות מפלט אובליות וכמובן כנף אחורית קבועה. מראות הצד למשל זמינות ב-4 גימורים שונים (צבע הרכב, אלומיניום מט, שחור מבריק וקרבון).

אודי TT RS
 
ל-TT RS אופציה לשני חישוקים קלים במידות 19 או 20 אינץ', הקליפרים צבועים שחור וזמינים גם באדום. אודי TT RS זמינה ב-8 צבעים, כולל ירוק "קיילאמי" (על-שם מסלול מרוצים בדרום-אפריקה), כתום "דופק" וכחול "טורבו". 

אודי TT RS
 
בפנים הרכב נמצא הגה בעיצוב ספורטיבי, מושבי ספורט בריפוד עור נאפה בתפירת מעוינים או "חלת דבש" וכמובן סמלי RS. בנוסף חבילת עיצוב אופציונאלית מציעה גימורים בצבע כחול או אדום לפתחי המיזוג, חגורות הבטיחות והשטיחונים.
 
משקלה של ה-TT RS קופה עומד על 1,450 ק"ג (קלה ב-65 ק"ג מאודי RS3 סדאן). 

אודי TT RS
 

אבזור

האבזור ב-TT RS המחודשת עשיר וכולל לדוגמה לוח מחוונים דיגיטאלי בגודל 12.3 אינץ', תאורת לד מלאה (אופציה לתאורת מטריקס-לד קדמית ואחורית) ומערכת שמע משודרגת מבית Bang & Olufsen בהספק של 680 וואט.
 
 
לדגמי אודי בישראל – אודי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים