בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי RS5 החדשה: יותר ביצועים בפחות כסף

אודי RS5 החדשה: יותר ביצועים בפחות כסף


צ'מפיון מוטורס, יבואנית אודי בישראל, משיקה את אודי RS5 החדשה. המחיר - 735,000 שקלמאת רן סגל
 
יבואנית אודי בישראל, צ'מפיון מוטורס, משיקה דגם נוסף למשפחת ה-S. זמן קצר אחרי השקת ה-RS3 המחודשת בשבוע שעבר, הגיעה תורה של מכונית המנהלים לקבל את גרסת הספורט הקיצונית.
 

מנוע וביצועים

אודי RS5 חמושה במנוע V6 בנפח 2.9 ליטר, עם הספק של 450 כ"ס ומומנט של 61.2 קג"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 יחסי העברה וההנעה הינה לכל הגלגלים. התאוצה ל-100 קמ"ש אורכת 3.9 שניות קצרות, והמהירות המירבית מוגבלת אלקטרונית ל-250 קמ"ש. צריכת הדלק המוצהרת במסלול משולב עומדת על 11.4 ק"מ לליטר.
 
בהשוואה לדגם הקודם, ל-RS5 החדשה יש 17.3 קג"מ יותר והיא קלה מקודמתה ב-60 ק"ג, הודות לשימוש נרחב יותר בחלקי אלומיניום.

אודי RS5 החדשה
 
ל-RS5 החדשה מערכת הנעת קוואטרו, עם דיפרנציאל מרכזי המחלק את הכוח בין הגלגלים ביחס של 40:60 לטובת הגלגלים האחוריים במצב נהיגה רגיל, ויכול לשנות את חלוקת הכוח עד ל-85% לגלגלים הקדמיים או עד 70% לגלגלים האחוריים. בנוסף ה-RS5 מומנכת ב-7 מ"מ לעומת ה-A5. 
 
לאודי RS5 החדשה בלמים בגודל 375 מ"מ מלפנים עם קליפר 6 בוכנות, ומאחור ישנם בלמים בגודל 350 מ"מ. בנוסף כולל הרכב מתלים ספורטיביים יותר, ואודי גם תציע אופציה לבולמים בעלי שיכוך משתנה ושלושה מצבי נהיגה.
 

אבזור ובטיחות

האבזור הסטנדרטי ב-RS5 החדשה כולל בין היתר מושבי ספורט מתכווננים חשמלית עם כוונון גובה ותמיכת ירך משתנה, מפתח חכם, חלון גג פנורמי, בקרת אקלים מפוצלת בעלת 3 אזורים, מערכת מולטימדיה MMI ומערכת שמע מבית Bang & Olfsen בעלת 19 רמקולים, בלם יד חשמלי, מראות מתקפלות חשמלית, חיישני גשם ואורות.

אודי RS5 - דשבורד
 
לוח השעונים הדיגיטלי (Virtual Covkpit) בגודל 12.3 אינץ' הינו אבזור סטנדרטי. המסך מאפשר בחירה בין תצוגה קלאסית עם מראה סטנדרטי ומוכר של לוח מחוונים עם חוגות ופונקציות נוספות ממחשב הדרך ונתון של "זמן הקפת מסלול". אפשרות התצוגה השנייה, מפנה את כל המסך לטובת מסך ניווט ומציגה את מסלול הנסיעה, לצד נתונים הכרחיים (כדוגמת מהירות) המופיעים בתחתית המסך.
 
בתחום מערכות הבטיחות מציעה ה- RS5 בקרת שיוט אדפטיבית עם בלימה אוטונומית עד לעצירה מוחלטת ומערכת בקרת סטייה מנתיב עם תיקון היגוי אקטיבי. שילוב מערכות אלו מאפשר גם נהיגה סמי-אוטונומית בתנועה איטית.
 

עיצוב

מבחינה חיצונית לאודי RS5 החדשה תאורת לד מלאה כסטנדרט, כונסי אוויר מודגשים, חישוקי 20 אינץ' עם 5 צלעות, פנסים אחוריים חדשים בעיצוב תלת מימד ואיתות דינמי, ובתחתית הפגוש האחורי ישנו דיפיוזר ספורטיבי ומערכת פליטה מעוצבת.

אודי RS5 - אחור
 
מחירה של אודי RS5 החדשה יעמוד על 735,000 שקל (כ-100,000 שקל פחות מהדגם הקודם). 
 
 
לדגמי אודי בישראל – אודי
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים