בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

אודי Q7: מתיחת הפנים נחשפה

אודי Q7: מתיחת הפנים נחשפה


אודי חשפה את ה-Q7 המעודכן עם עיצוב חיצוני שמיישר קו עם דגמי הפנאי האחרים ויחידות הנעה מעודכנות. אצלנו בתחילת השנה הבאהמאת רן סגל
 
אודי Q7, רכב הפנאי הגדול, הוצג בדור השני שלו בשנת 2015 וכעת הוא עובר מתיחת פנים מקיפה. העדכון נוגע בעיקר למאפייני העיצוב השונים, אך באודי מציינים כי גם מתחת לפני השטח ה-Q7 המחודש התעדכן. כך למשל ניתן למצוא פריטים כמו תאורת לייזר, מערכת הפעלה חדשה למולטימדיה כולל תפעול קולי באמצעות Alexa מבית אמאזון וניווט באמצעותGoogle Earth .

אודי Q7
 
ה-Q7 המחודש זוכה לקבל את חזית דגמי Q החדשה של אודי, עם הגריל המתומן הגדול ושישה קווים אורכיים, יחידות תאורה חדשות ופגוש קדמי מעודכן עם כונסי אוויר גדולים. מאחור נמצא יחידות תאורה חדשות וצרות מבעבר עם פס כרום המקשר ביניהן. לדלת תא המטען מראה שטוח מבעבר.
 

שינוי משמעותי נוסף קורה גם בפנים הרכב. תא הנהג התחדש כולו בהתאם לעיצוב של דגמי אודי העדכניים, עם מסך מולטימדיה גדול ומסך מגע נוסך בתחתית לשליטה על מערכת המיזוג, הניווט, הטלפון ועוד.

אודי Q7
 
בעקבות שינויי העיצוב אורכו של אודי Q7 צמח ב-1.1 ס"מ (506.3 ס"מ), רוחבו צמח ב-0.2 ס"מ (197 ס"מ) וגובהו ירד ב-0.3 ס"מ (174.1 ס"מ). בסיס הגלגלים נותר זהה ועומד על 300.4 ס"מ.

אודי Q7
 
אודי לא מוסרים בשלב זה פרטים מלאים על העדכונים שעברו המנועים, אך מציינים כי בעת תחילת השיווק באירופה - בחודש ספטמבר הקרוב - יוצע ה-Q7 המחודש עם שני מנועי דיזל ולאחר מכן יקבל גם מנוע בנזין וגרסת פלאג-אין הייבריד. לכל יחידות ההנעה תיבה אוטומטית בעלת 8 הילוכים ומערכת מיקרו-היברידית 48 וולט. 

אודי Q7
 
בנוסף תוצע כאופציה מערכת היגוי לכל הגלגלים. במהירות נמוכה המערכת מפנה הגלגלים האחוריים בזווית של עד 5 מעלות בכיוון הנגדי להפניית ההגה לטובת שיפור התמרון העירוני, בעוד במהירות גבוהה הפניית הגלגלים האחוריים מתבצעת עם כיוון הגלגלים הקדמיים במטרה לשפר את התנהגות הכביש. מתלי אוויר יוצעו כסטנדרט בכל הגרסאות שמצוידות ב-7 מושבים.
 
 
לדגמי אודי בישראל - אודי
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים