דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

ב.מ.וו i4 ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב מנהלים

מחיר יבואן: 399,900 ₪

טווח חשמלי: 561 ק"מ

בטיחות:חוות דעת ב.מ.וו i4

ב.מ.וו i4 היא האחות החשמלית של סדרה 3 ובשמה המלא i4 גראן קופה. זאת מכיוון שלא מדובר בגרסת סדאן קלאסית אלא בתצורת 5 דלתות שימושית. העיצוב החיצוני מזכיר את זה של סדרה 4, עם חזית גריל הכליות הענקיות ופרופיל עם גג משתפל וזנב קצר. מבפנים העיצוב ב.מ.וו קלאסי אך משודרג, עם מסך מולטימדיה ולוח מחוונים דיגיטלי קעורים, בדומה לזה של ה-iX הגדול. ה-i4 משווקת עם שתי יחידות הנעה, האחת בעלת הנעה אחורית, הספק של 340 כ"ס וטווח נסיעה של 561 ק"מ, והשניה בגרסת M50 עם הנעה כפולה, הספק של 544 כ"ס, האצה ל-100 קמ"ש ב-3.9 שניות בלבד וטווח נסיעה של 503 ק"מ. ממש כמו ה-M4. התנהגות הכביש מהנה אך לא כמו ה-M4 הספורטיבית.
בשורה התחתונה: ב.מ.וו i4 היא חשמלית יוקרתית, חזקה ומהנה.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות ב.מ.וו i4השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה

רכבים מתחרים ב.מ.וו i4

השווה

רכבים מתחרים - ב.מ.וו i4

השווה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף ב.מ.וו i4

בטיחות ב.מ.וו i4

ב.מ.וו i4 מצויידת ב-6 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית עם זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת רכב בשטח מת, התרעת תנועה חוצה מאחור, בלימה אוטונומית בנסיעה לאחור במהירות חניה והתרעה לפגיעה מאחור. הגרסאות הבכירות מוסיפות אורות גבוהים אוטומטיים, התרעת רכב בשטח מת עם היגוי אקטיבי, התרעת תנועה חוצה מלפנים, התרעה בפני התנגשות צידית כולל התערבות אקטיבית, מערכת סיוע בתמרוני חירום והתרעת עייפות. ב.מ.וו i4 הועמדה למבחן הריסוק של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP וזכתה בציון של 4 כוכבים.

מידע כללי אודות ב.מ.וו i4

 זהו הדור הראשון של ב.מ.וו i4 אשר נחשף לראשונה ביוני 2021 והגיע לישראל במרץ 2022. ב.מ.וו i4 היא האחות החשמלית של ב.מ.וו סדרה 3.

קטגוריה: רכב מנהלים
תתי קטגוריות: מנהלים פרימיום

קטגוריה: רכב מנהלים
תתי קטגוריות: מנהלים פרימיום

עמוד דגם ב.מ.וו i4 חזור למעלה