דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

סוזוקי סוויפט ‏

תעודת זהות

קטגוריה: מכוניות קטנות

מחיר יבואן: 122,990 ₪

צריכת דלק: 18.5 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת סוזוקי סוויפט

מוניטין מעולה של אמינות ושמירת ערך היה מעולם מנת חלקה של סוזוקי סוויפט. אבל הדור החמישי שלה, שהוצג ב-2017, מביא איתו הרבה יותר מזה. העיצוב שובב ושמח, ויש גם אפשרות לצביעת גג בגוון שונה; רשימת האבזור עשירה והסוויפט בהחלט מרגישה מודרנית - והחל מהעדכון של סוף 2020 יש גם מערכות בטיחות אקטיביות. המשקל העצמי של הסוויפט נמוך למדי, ויחד עם כיול מתלים מחודש מתקבלת מכונית שמחה ומהנה, גם אם לא נוחה במיוחד. המנוע, בנפח 1.2 ליטרים, זהה למנוע שמותקן סוזוקי איגניס. הביצועים שלו בסך הכל טובים על אף הנפח הקטן, וצריכת הדלק טובה - אך המערכת המיקרו-היברידית מייצרת תרומה זניחה בלבד לחסכון. סוזוקי סוויפט מצליחה לשמור על האופי שלה, גם במרוצת השנים וההתפתחות הטכנולוגית.
בשורה התחתונה: סוזוקי סוויפט היא מכונית קטנה, מאובזרת, חסכונית ויעילה.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות סוזוקי סוויפטהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבסוזוקי סוויפט

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף סוזוקי סוויפט

בטיחות סוזוקי סוויפט

סוזוקי סוויפט מצויידת ב-6 כריות אויר, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, התרעת סטייה מנתיב כולל היגוי אקטיבי, התרעת רכב בשטח מת והתרעת תנועה חוצה מאחור. המכונית זכתה בציון של 4 כוכבים מתוך 5 במבחן הריסוק פומבי של ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP.

מידע כללי אודות סוזוקי סוויפט

זהו הדור הרביעי של סוזוקי סוויפט, אשר הוצג בתחילת שנת 2017 והגיע לישראל בחודש יולי באותה שנה. מתיחת הפנים הגיעה לישראל בחודש נובמבר 2020. הדור השלישי של סוזוקי סוויפט הושק בעולם בשנת 2010. הדור הראשון נמכר בין השנים 2003-1988, ואילו הדור השני שווק בין השנים 2006-2010.

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

קטגוריה: מכוניות קטנות
תתי קטגוריות: סופר מיני

עמוד דגם סוזוקי סוויפט חזור למעלה