דילוג לתוכן המרכזי בעמוד
לייעוץ מקצועי חינם:צרו עימנו קשר בוואטסאפ צרו עימנו קשר בטלפון 074-799-1900

MG ZS ‏

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 158,888 ₪

טווח חשמלי: 440 ק"מ

בטיחות:חוות דעת MG ZS

MG ZS הוא רכב פנאי קטן מבית סאיק הסינית, המחזיקה בזכויות הייצור למותג MG הבריטי. ה-ZS מציע עיצוב מודרני ונאה (גם אם מזכיר לעיתים דגמים אחרים) והוא נראה גדול ממידותיו. MG ZS נמכר כעת כרכב חדש רק בגרסה חשמלית מלאה, כאשר במרץ 2022 הגיעה מתיחת הפנים והציעה טווח נסיעה משופר. גרסת 320 ק"מ בהספק של 177 כ"ס או גרסת 440 ק"מ בהספק של 156 כ"ס. שתי הגרסאות מספקות ביצועי טובים והתאוצות זריזות ומהנות עם 8.6 שניות ל-100 קמ"ש. נוחות הנסיעה לא גבוהה אך המרווח הפנימי בהחלט סביר וכך גם תא המטען. רשימת האבזור ארוכה ביחס לקטגוריה וכוללת פריטים כגון לוח מחוונים דיגיטלי, גג פנורמי, מושב נהג חשמלי ועוד, כמו גם רשימה מכובדת של מערכות בטיחות מתקדמות.
בשורה התחתונה: MG ZS מציע יכולות חשמליות ורמת בטיחות גבוהה במחיר נגיש.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות MG ZSהשוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

כתבות ומבחני רכבMG ZS

דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף MG ZS

בטיחות MG ZS

MG ZS החשמלי מצויד ב-6 כריות אוויר, בלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעת רכב בשטח מת כולל היגוי אקטיבי, התרעת תנועה חוצה מאחור, מערכת זיהוי תמרורים ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים. MG ZS EV עמד למבחן הריסוק הפומבי של ארגון הבטיחות האירופאי Euro NCAP וזכה בציון של 5 כוכבים.

מידע כללי אודות MG ZS

זהו הדור הראשון של MG ZS אשר נחשף לראשונה במאי 2017 והגיע לישראל בתחילת 2018. בסוף 2019 הצטרפה להיצע גם גרסה חשמלית. באוקטובר 2021 עברה הגרסה החשמלית מתיחת פנים שהגיעה לישראל במרץ 2022.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח קטן

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח קטן

עמוד דגם MG ZS חזור למעלה