דילוג לתוכן המרכזי בעמוד

תעודת זהות

קטגוריה: רכב שטח

מחיר יבואן: 152,900 ₪

צריכת דלק: 13.5 ק"מ לליטר

בטיחות:חוות דעת מאזדה CX30

מאזדה CX-30 הוא רכב פנאי קומפקטי המבוסס על מאזדה 3 המשפחתית. הוא גדול יותר מה-CX3, קטן יותר מה-CX5 ומציג עיצוב אופנתי של רכב דמוי קופה.  מבחינת העיצוב החיצוני הוא מרשים, כמו כל דגם של מאזדה. גם תא הנוסעים נראה מודרני ואיכותי, כמעט יוקרתי, עם עיצוב מינימליסטי וחומרים באיכות גבוהה. רשימת האבזור טובה כבר בגרסאות הכניסה ומרשימה במיוחד בגרסאות הבכירות. מאזדה CX30 משווק בישראל עם שתי יחידות הנעה לבחירה: מנוע 2.0 ליטרים עם 165 כ"ס או מנוע 2.5 ליטרים עם 195 כ"ס. לשניהם משודכת תיבת 6 הילוכים אוטומטית. הביצועים טובים בגרסת הבסיס ומצוינים עם המנוע החזק. התנהגות הכביש מהנה ואיכות הנסיעה הכללית טובה מאוד. וברשימת החסרונות? ובכן, מאזדה CX30 לא מצטיין בפרקטיקה. הוא צפוף למדי במושב האחורי וגם תא המטען שלו קטן יחסית.
בשורה התחתונה: מאזדה CX30 הוא רכב פנאי שנראה ומרגיש נהדר.

נשמח לייעץ בכל שאלה
  • צור קשר בוואטסאפ
  • אייקון התקשרו אלינו

גרסאות מאזדה CX30השוואת רכבים

השווה
הוסף רכב להשוואה
דגם מנוע הילוכים תיאור כללי מחיר צור קשר

מידע נוסף מאזדה CX30

בטיחות מאזדה CX30

מאזדה CX-30 מצוידת ב-7 כריות אוויר, התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית כולל זיהוי הולכי רגל ודו-גלגלי, בקרת שיוט אדפטיבית עד עצירה מלאה, התרעת סטייה מנתיב כולל התערבות אקטיבית בהיגוי, התרעת רכב בשטח מת והתרעת תנועה חוצה מאחור, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים והתרעת עייפות לנהג. מאזדה CX30 זכתה ב-5 כוכבים במבחן הריסוק האירופי.

מידע כללי אודות מאזדה CX30

מאזדה CX30 הוצג לראשונה בתערוכת ז'נבה 2019 והגיע לישראל בחודש דצמבר באותה השנה. מאזדה CX30 מבוסס על הדור הרביעי של מאזדה 3.

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

קטגוריה: רכב שטח
תתי קטגוריות: פנאי-שטח בגודל בינוני

עמוד דגם מאזדה CX30 חזור למעלה