ליסינג פרטי

מתלבטים אם לקחת ליסינג או לרכוש רכב פרטי? מדור הליסינג של iCar עוזר לכם לבחור בחוכמה, ...

עוד במדור זה
      

חושב על עסקת ליסינג?

שיטת הליסינג הפרטי נפוצה כיום גם אצל לקוחות פרטיים.
לקבלת מידע, תנאי תשלום ועוד - יש למלא את הטופס:

 
* יצרן מבוקש
* דגם מבוקש
* שם מלא
* דוא"ל
* טלפון
* אזור מגורים
הערות / בקשות
* שדה חובה


ככל שתקופת החכירה ארוכה יותר ופריסת התשלומים נוחה יותר - כך גם הריבית גבוהה יותר באופן משמעותי

גם בעסקת ליסינג פרטי, קיימת ירידת ערך חזקה בתחילת חייו של הרכב. כדאי להכניס גם נתון זה למערכת השיקולים כשמחליטים על תקופת העסקה

אינדקס עסקים בנושא ליסינג פרטי

הרץ ישראקאר אלבר
שלמה אלדן


ליסינג פרטי


ליסינג פרטי היא הדרך הנוחה לקניית מכונית חדשה, אם אין בידכם את מלוא הסכום הדרוש. למי זה טוב? מדריך הליסינג של
iCar מסביר מהו ליסינג פרטי:

המונח "ליסינג" מתקשר לרוב עם חברות היי-טק, מכוניות אפורות עם מדבקות על הישבן וכמובן התקן תדלוק על חשבון המעביד. אבל האם זו הדרך היחידה לרכוש רכב בליסינג?

ליסינג פרטי המשמעות

כאשר הלקוח הפרטי מגיע לרכוש מכונית, הוא נדרש לשלם מייד את מלוא הסכום. אך היות ומשפחתית ממוצעת עולה בישראל כ-120,000 שקל, לא תמיד יכול הלקוח להוציא את הסכום במזומן, גם אם הוא מרוויח שכר המאפשר לו רמת חיים הכוללת אחזקת רכב חדש. ליסינג פרטי הוא מסלול לרכישת רכב בפריסת תשלומים ארוכת-טווח, המאפשר ללקוחות רבים לרכוש את הרכב שרצו גם אם אין בידיהם את מלוא הסכום.

ליסינג פרטי איך זה מתבצע?

בשל הסכום הגבוה של עסקת רכישת רכב בליסינג פרטי, לרוב לא ניתן לפרוס את מלוא הסכום לתשלומים. לו הדבר היה אפשרי, היו נדרשים 48 חודשים על מנת לרכוש מכונית משפחתית בתשלומים של 2,500 שקל. זוהי תקופה ארוכה מדי עבור מרבית הלקוחות. לכן, נתפר מסלול הליסינג הפרטי בהתאם לכיסו של האזרח הממוצע: בתחילת התקופה נדרש הלקוח לשלם עשרות אלפי שקלים בודדים כמקדמה, במהלך התקופה הוא משלים את היתרה בתשלומים קטנים יחסית, ובסיום תקופת הליסינג (שלרוב נמשכת כ-30 חודשים) הלקוח יכול לבחור אם ברצונו להחזיר את הרכב ולהתקדם לאחד חדש או לחלופין לשלם את יתרת הסכום ולהעביר את הרכב לבעלותו הפרטית.

ליסינג פרטי האותיות הקטנות

בכדי לקבל את פריסת התשלומים הנוחה שמאפשר מסלול ליסינג פרטי, נדרש הקונה לשעבד את רכבו לחברת הליסינג. במהלך תקופת השעבוד הלקוח לא יכול למכור את הרכב (אלא אם כן סיים באופן מסודר את חוזה הליסינג) והרכב למעשה נמצא בבעלותה של חברת הליסינג. אם בסיום התקופה ירצה הלקוח להעביר את הרכב לבעלותו, תירשם בעלות "ליסינג פרטי" בעברו של הרכב, מה שיפגע במחירו. אלו ההשלכות העיקריות של הליסינג הפרטי אותן יש להביא בחשבון.

כתבות בנושא ליסינג פרטי

ליסינג פרטי – האם כדאי?
מתלבטים אם לרכוש רכב במזומן או לקחת עסקת ליסינג פרטי? ...
חברות ליסינג פרטי
החלטתם שאתם מעוניינים ברכב חדש? את המימון תוכלו לקבל ...
 
ליסינג רכב פרטי
מתלבטים אם לקחת ליסינג או לרכוש רכב פרטי? מדור הליסינג ...
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים