בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

שברולט מרחיבה את היצע הדגמים עם טורבומה דעתכם על שברולט סוניק באווירה ספורטיבית, מיניוואן שבעה מושבים מוגדש ומוזל ומכונית משפחתית גדולה שדוהרת עד ל-249 קמ"ש?מאת מערכת iCar

בשברולט גאים כל כך במנוע הטורבו-בנזין שלהם, שכעת הם מתחילים להצמיד אותו לסדרה ארוכה של דגמים שונים. זמן מה אחרי שהחלו למכור בישראל את גרסת ה-1.4 ליטר טורבו-בנזין (140 כ"ס) עם הג'יפון הקטן שלהם, שברולט טראקס, מרחיב המנוע את התפוצה שלו. שברולט סוניק הקטנה מקבלת את המנוע בגרסת RS באווירה ספורטיבית. החבילה כוללת מתלים מונמכים, מושבים ספורטיביים, גלגלי 17 אינץ' וגם חלון בגג ומערכת מולטימדיה מתקדמת. המחיר: כ-110 אלף שקלים. השקת הדגם הזה מלווה בקמפיין שצולם עם כוכבי קבוצת הכדורגל, מנצ'סטר יונייטד.

שברולט סוניק RS
שברולט סוניק RS ומנצ'סטר יונייטד. צילומים: יח"צ
אותו מנוע טורבו-בנזין צפוי להיות מוצע בעתיד הקרוב בדגמי הקרוז המשפחתיים - סדאן 4 דלתות, הצ'באק 5 דלתות וגם סטיישן. כבר כעת אפשר יהיה לקבל את אותו מנוע כשהוא מוטמן בחזיתו של המיניוואן-קרוסאובר בעל שבעת המושבים, שברולט אורלנדו. האורלנדו 1.4 טורבו (גם כן עם 140 כ"ס) יימכר במחיר שמתחיל בכ-157 אלף שקלים, וגם במקרה זה יוצע עם מערכת מולטימדיה מתקדמת שכוללת מצלמת רוורס וחיבוריות USB. 

שברולט אורלנדו

שברולט אורלנדו. עכשיו עם טורבו-בנזין, 1.4 ליטר, 140 כ"ס

מנוע טורבו אחר שנכנס לפעולה הוא מנוע ה-2.0 ליטר טורבו-בנזין שיצורף למשפחתית הגדולה (מנהלים), שברולט מאליבו. המנוע הזה הוא גרסה של אותו מנוע שמותקן גם באופל אינסיגניה, 250 כ"ס, וגם בקדילאק CTS ו-ATS, שם הוא מספק 272 כ"ס. בגרסה של שברולט מייצר המנוע 259 כ"ס עוצמתיים שמספקים ביצועים מרשימים: 6.3 שניות מעמידה למאה קמ"ש ומהירות מרבית של 249 קמ"ש. צריכת הדלק הממוצעת המוצהרת: 10.2 ק"מ לליטר. מחירה של שברולט מאליבו עם מנוע הטורבו עומד על כ--176 אלף שקלים.

שברולט מאליבו
שברולט מאליבו. 6.3 שניות למאה קמ"ש, 249 קמ"ש מירביים


לדגמי שברולט בישראל - שברולט

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים