בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

רנו סימבול החדשה 2009רנו הציגה את גרסת הסדאן לקליאו ? רנו סימבול. בתפריט מנוע בנפח 1.6 ליטר, תיבה אוטומטית ומחיר בטווח קבוצה 2
מאת בן חסון

רנו הציגה משפחתית קטנה חדשה, מתחרה ליונדאי אקסנט, שברולט אבאו BIG וכדומה', שתבוסס על הדור הנוכחי של רנו קליאו (קליאו 3) ותיקרא "סימבול" (Symbol) ‏[לחוות דעת על הרכב החדש - רנו סימבול]. סימבול תיוצר בטורקיה ומיועדת לשיווק בשווקי מזרח אירופה, מדינות מתפתחות וגם ישראל...
בשונה מהדור הקודם, סימבול איננה משווקת כ"עוד גרסה לקליאו" אלא כמשפחתית קטנה בפני עצמה. לכן העיצוב של הסימבול אינו דומה לזה של הקליאו המוכרת ונעשה מאמץ לבדל אותה מאחותה מחומשת הדלתות. החזית שונה לחלוטין וכוללת יחידות תאורה גדולות, גריל חדש ותוספות כרום. מאחור נעשה מאמץ לעצב את סימבול כסדאן ולא כהצ'בק עם תוספת.
 

רנו סימבול. שונה מהקליאו / צילומים: יצרן

כצפוי רנו סימבול ארוכה יותר מרנו קליאו. עם 426 ס"מ מקצה לקצה היא ארוכה ממנה בלא פחות מ-27.5 ס"מ, הגובה עומד על 143 ס"מ (נמוך מהקליאו).

תא הנוסעים מבטיח מרווח נאה לארבעה נוסעים וסביבת נהג נעימה. אלינו היא עתידה להגיע עם רמת אבזור נדיבה אף יותר מזו של מגאן סדאן.
לארץ היא תגיע עם אבזור בטיחותי הכולל 4 כריות אוויר, וללא מערכת בקרת יציבות (ESP) חשובה.
אל הסימבול ישודכו המנועים המוכרים של היצרנית, בנזין ודיזל. המנוע הרלוונטי לישראל הוא כמובן בנזין בנפח 1.6 ליטר המשודך לתיבה אוטומטית (כנראה AL4 המוכרת).
רנו סימבול תגיע אלינו לקראת תחילת שנת 2009 במחיר שינוע קצת מעל ל-100 אלף שקל.

לדגמי רנו בישראל - רנו
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים