בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

פולקסווגן טי-קרוס: עוד ג'יפון בדרך

פולקסווגן טי-קרוס


פולקסווגן תחשוף בקרוב רכב פנאי חדש, במימדים קטנים אך עם הבטחה למרווח פנימי נדיבמאת נועם ריין
 
אם זה ג'יפון וזה מתחיל ב-T, זה כנראה של פולקסווגן. אל הטוארג, הטיגואן והטי-רוק, יצטרף בקרוב רכב פנאי חדש וקטן מימדים בשם פולקסווגן T-Cross. בשלב זה לא מתפרסמים פרטים רבים על הדגם, אך כבר ברור כי מדובר בתוספת מעניינת להיצע של היצרן הגרמני.


 
הנתון היחיד שמפרסמת פולקסווגן לגבי הטי-קרוס הוא האורך שלו, שיעמוד על 410.7 ס"מ. מדובר בנתון קצר במיוחד לרכב פנאי - ולמעשה הוא יהיה קצר יותר מרנו קפצ'ור, סיאט ארונה וסיטרואן קקטוס. הג'יפונים היחידים שקצרים יותר הם דאצ'יה סנדרו סטפווי וסוזוקי איגניס הקטנטנים.
 

אבל למרות האורך הצנוע, בפולקסווגן מבטיחים מרווח טוב לנוסעים ושימושיות גבוהה. בצורה מפתיעה, הטי-קרוס מתבסס על פלטפורמת ה-MQB של המכוניות המשפחתיות (גולף, אוקטביה) ולא על ה-MQB A0 של מכוניות הסופר מיני (איביזה, פולו). המושב האחורי ינוע על מסילה ויאפשר בחירה בין מרווח עדיף מאחור לבין הגדלת נפח תא המטען.
 
בנוסף, פולקסווגן מבטיחה שהטי-קרוס יהיה מהג'יפונים הבטיחותיים ביותר בקבוצה. כל הגרסאות יקבלו כסטנדרט מערכת התרעה לשמירת מרחק עם בלימת חירום אוטונומית ומערכת התרעה על סטיה מנתיב.

פולקסווגן טי-קרוס
 
הטי-קרוס מיועד להימכר בשווקי אירופה, אך גם נועד להרחיב את ההיצע של פולקסווגן בשווקי סין ודרום אמריקה. בשל הפניה לשווקים הללו, בפולקסווגן מבטיחים כי הוא ימכר במחירים נגישים. זוהי בשורה מעניינת עבור השוק הישראלי, שכן את הג'יפון הקטן השני של פולקסווגן - הטי-רוק - לא זכינו לפגוש בארץ בשל המחירים הגבוהים שדורשת היצרנית.
 
פולקסווגן טי-קרוס צפוי להיחשף באופן מלא בסתיו הקרוב - אך זה לא יקרה בתערוכת פריז הקרובה, שכן היצרנית הגרמניה כבר הודיעה שלא תשתתף בתערוכה השנה. מחברת צ'מפיון מוטורס, יבואנית פולקסווגן לישראל, טרם התקבלו פרטים אודות היתכנות השיווק בישראל.

 
לדגמי פולקסווגן בישראל - פולקסווגן
 
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים