בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

עוד רכב פנאי: קיה סלטוס נחשף

עוד רכב פנאי: קיה סלטוס נחשף


קיה חושפת בהודו רכב פנאי קומפקטי חדש עם עיצוב חריג ועם קו המנועים של הספורטז'. בישראל בתחילת השנה הבאהמאת נועם ריין
 
אחרי תקופה ארוכה של תמונות מרומזות וטיזרים, חשפה קיה היום (ה') בהודו את רכב הפנאי החדש והגלובאלי שלה - קיה סלטוס. החשיפה בהודו, יחד עם ההצהרות שנשמעו מפי בכירי היצרנית, מיועדות להעמיק את החדירה של קיה לשוק המקומי. גם הייצור של הסלטוס יתבצע בהודו, במקביל לפס יצור נוסף שימוקם בדרום קוריאה.
 
מהיבואנית "טלקאר" נמסר כי השיווק בישראל צפוי להיפתח בתחילת שנת 2020, אך זה צפוי לקרות רק במידה והרכב יקבל את מערכות הבטיחות האקטיביות בייצור הקוריאני - שכן במפעלים בהודו הוא צפוי להיות מיוצר ללא מערכות כאלו.

קיה
 
בקיה לא מפרסמים עדיין את המימדים של הרכב, אך הוא כנראה יהיה קרוב יותר לספורטז' מאשר לסטוניק. ההבטחה היא למרווח פנימי נדיב. העיצוב החיצוני חורג מהקו המקובל של קיה, עם מכסה מנוע ארוך, קווים חדים ורבועים וחזית אנכית שנועדה לשוות לרכב מראה קשוח.
 

גם תמונה של תא הנוסעים עדיין לא שוחררה לפרסום, אך בקיה מעדכנים כי גולת הכותרת של הרכב תהיה מסך מולטימדיה בגודל 10.25 אינץ', שיאפשר תצוגה מפוצלת ושליטה ב2-3 פונקציות שונות במקביל.
 
בנוסף מציע הסלטוס תאורת לד מלאה, חישוקים קלים במידות של 16 עד 18 אינץ', מערכת ניווט מקורית, תצוגה עילית על גבי מסך שקוף בגודל 8 אינץ', מערכת שמע מתוצרת Bose עם 8 רמקולים ואפילו התאמה של תאורת האווירה הפנימית (ב-8 צבעים שונים) למקצבי הסאונד. 

 קיה
 
לשוק ההודי תציע קיה גם מערכת תקשורת בשם UVO CONNECT, הכוללת כרטיס סים ומעניקה למערכת הניווט תוספים של דיווחי תנועה, עדכוני מזג אוויר ונקודות עניין שונות.
 
היצע המנועים כולל את ההיצע המוכר מהספורטז': מנוע בנזין אטמוספרי בנפח 2.0 ליטרים עם 149 כ"ס, מנוע 1.6 טורבו-בנזין עם 177 כ"ס ומנוע דיזל בנפח דומה עם הספק של 136 כ"ס. לישראל צפויים להגיע שני מנועי הבנזין, עם תיבת 6 הילוכים אוטומטית במנוע האטמוספרי ותיבה רובוטית כפולת מצמדים במנוע הטורבו.קיה

 
האן-וו פארק, מנכ"ל קיה, ציין: "הסלטוס הוא רכב חשוב עבור קיה מכיוון שהוא משחק תפקיד מרכזי בהתרחבות הגלובאלית שלנו, במיוחד בשוק חשוב כמו הודו. התאמנו את מאפייני העיצוב, האיכות והטכנולוגיה עבור הקהל ההודי. הבכורה העולמית שנערכה היום היא אבן דרך משמעותית עבור קיה ומצביעה על המחויבות שלנו לשוק ההודי, וזו רק ההתחלה. יש לנו תכניות רבות עבור קיה במדינה הנפלאה הזו".

 
לדגמי קיה בישראל - קיה
 
למאמר זה התפרסמו 7 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. וולאק מה יהיה עם קיה האלה  אשכרה מנסים להשתלט על עולם הרכבים. כל יומיים כתבה...

ירון,21.06.2019

2. מיותר ליבא את הזבל הזה לארץ  (לת)  

זיו,22.06.2019

3. הבס  כמה תעלה

עכג,22.06.2019

4. ל-2: אם זה זבל אז אני רוצה הרבה מהזבל הזה  אחלה קיה שבעולם. עם כל ההצלחה שלהם פה אין סיבה שהס...

מני,23.06.2019

5. נראה טוב  חוץ מזה שהעיצוב יפה, הישראלים מאוד אוהבים קרוסאובר...

אלי,23.06.2019

6. מרוצה  קניתי את הקיה סול ב-2011 ומאוד מרוצה בהחלט מרגיש ש...

רוני,16.08.2019

7. וואללהה ..   קיה הכי הכי.. איך אומרים אין כמו קיה כזה עם כל ה...

שימי,15.03.2020
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים