סקודה ראפיד ספייסבק בישראל: 122,000 שקלגרסת ההאצ'בק של סקודה ראפיד נוחתת בישראל, תחת השם סקודה ספייסבק. עד סוף השנה המחיר יוזל ב-2,000 שקלמאת נועם ריין

זמן רב חלף מאז ההשקה העולמית של סקודה ראפיד ספייסבק, וגם כמה חודשים טובים חלפו מאז שמכונית הדגמה ראשונה התייצבה במגרשי היבואן. כעת מתחילה "צ'מפיון מוטורס" בשיווק רשמי של סקודה ראפיד ספייסבק, אך בנסיון להתנער מהשם "ראפיד" - משווקת היבואנית את הרכב תחת השם סקודה ספייסבק בלבד.

סקודה ספייסבק
סקודה ראפיד ספייסבק. מזכירה את האוקטביה סטיישן / צילום: סקודה
ביחס לסקודה ראפיד המוכרת, גרסת הספייסבק קצרה יותר ב-18 ס"מ, ונפח תא המטען שלה ירד מ-530 ליטר ל-415 ליטר - אך עדיין מדובר בתא מטען מכובד ביותר למכונית עם 5 דלתות. ביתר הפרמטרים אין הבדלים של ממש בינה לבין סקודה ראפיד: גם הספייסבק מצוידת במנוע TSI בנפח 1.4 ליטר, עם הספק של 122 כ"ס. סקודה ספייסבק מאיצה ל-100 קמ"ש בתוך 9.4 שניות (עשירית שניה פחות מהראפיד הרגילה), וצריכת הדלק המשולבת עומדת על 17.2 ק"מ לליטר. הראפיד ספייסבק, כמובן, מצוידת בתיבת הילוכים כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים (DSG).

סקודה ספייסבק

רשימת האבזור של סקודה ראפיד ספייסבק עשירה למדי, ומכוונת ללקוחות צעירים. הגרסה היחידה בהיצע נקראת "סטייל", והיא כוללת פריטים כמו גג זכוכית פנוראמי מושחר, חישוקים קלים בקוטר "17, פנסי ערפל, פנסים אחוריים מושחרים וחלונות כהים. מבפנים ניתן למצוא בקרת שיוט, הגה מצופה עור עם שליטה על מערכת השמע, מראות עם קיפול חשמלי, רדיו פשוט (ללא מערכת מולטימדיה) עם חיבור AUX ומערכת מובילאיי.

המחיר, כאמור, יעמוד על 121,990 שקל - כאשר עד סוף השנה ימכרו המכוניות תמורת 119,990 שקל. המכוניות שיימכרו בתקופה זו ימסרו ללקוחות בתחילת 2015.

סקודה ספייסבק

ג'קי אביב, מנהל חטיבת סקודה בצ'מפיון מוטורס: "סקודה נמצאת כרגע עם שיא מכירות גדול מאי פעם בישראל. כדי להמשיך ולהיות המותג האירופאי המוביל בישראל אנו מבינים שעלינו להציע דגמים הפונים לקהלים מגוונים בציבור הישראלי. סקודה ספייסבק החדשה מציעה גרסת האצ'בק עם מנוע חזק וחסכוני ושפע של אבזור במחיר אטרקטיבי זאת כדי לנסות ולספק לקהל הישראלי, שוב, את הקנייה החכמה בסגמנט".


בסרטון הוידאו: מבחן דרכים לגרסה הרגילה של סקודה ראפיד
לדגמי סקודה בישראל - סקודה
למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מחיר ריאלי - 110 א"ש ולא אגורה יותר.   לא מזמן ניתן היה לקנות סיאט לאון 1.8 טורבו ב-125 א...

נהג,24.11.2014

2. מחיר הזוי  מחיר יקר ולא ראלי. במיוחד שסופרמיני מעולות כמו פיז...

מוקי,30.11.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים