בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

סקודה ראפיד היא המונית הבאה של ישראל?סקודה ראפיד, משפחתית קטנה וזולה, צפויה להגיע לישראל בתוך כמה חודשים. האם היא תהיה להיט המכירות הבא?מאת נועם ריין

מכוניות סדאן קטנות ומוזלות זוכות לפופולאריות גבוהה באזורים מסוימים של כדור הארץ. מדינות מזרח אירופה קונות לא מעט רכבים כאלו, גם באסיה הם חביבים על הקהל וכמובן שבציי הרכב הישראליים הם זוכים להצלחה. בחודשים הקרובים אמורה להצטרף סקודה ראפיד לקטגוריה הזו, יחד עם סיאט טולדו החדשה, והשתיים ינסו יחדיו לנגוס בנתח השוק של יונדאי i25 ומאזדה 2 סדאן.


סקודה ראפיד. כל קשר לאסטון מרטין ראפיד הינו מקרי בהחלט / צילומים: יצרן

סקודה ראפיד הוצגה כמכונית קונספט בתערוכת פרנקפורט (תחת שם הקוד "Mission L") והיא תיחשף במלואה בתערוכת פריז בחודש ספטמבר. נתוני המידות מצביעים על גודל נדיב ביחס לקטגוריה עם אורך של 4.48 מטר ורוחב של 1.7 מטר. כפי שניתן לראות בתמונות שפורסמו, סקודה ראפיד משתמשת בשפת העיצוב החדשה של המותג שמתאפיינת בקווים רבועים וסולידיים. בקיץ הקרוב ניתן יהיה להתרשם מהעיצוב החדש שיופיע גם בסקודה סיטיגו הקטנטנה, שאמורה להגיע ארצה בקרוב. היצע המנועים של סקודה ראפיד יכלול את מנועי הטורבו המוכרים של קונצרן פולקסווגן בגרסאות בנזין ודיזל.

 

לדגמי סקודה בישראל - סקודה

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. היא לא תהיה הלהיט סגנון אקסנט /קיה הריו  היא בהחלט יכולה להצליח במידה רבה, תלוי גם בתמחור (...

א,21.06.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים