בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

מיצובישי לאנסר ספורטבקמיצובישי מציגה גרסת 5 דלתות ללאנסר החדשה
מאת בן חסון
 

בתערוכת פריז 2008 תציג מיצובישי גרסת 5 דלתות ללאנסר החדשה, שמה בישראל: לאנסר ספורטבק.
ההשארה העיצובית מגיעה מהקונספט "פרוטוטייפ s" שהוצג בתערוכת ז'נבה מוקדם יותר השנה. מלפנים ספורטבק בעלת חזית משותפת לגרסת הסדאן והשינוי הוא רק בחלקה האחורי של המכונית, עם שיפוע גדול יחסית של החלון האחורי, כנף אחורית בצבע המרכב ויחידות תאורה גדולות יותר.
לאנסר ספורטבק תוצע עם אותן יחידות הנעה שהוצגו עם הלאסנר בגרסת הסדאן: 1.5 ליטר 109 כ"ס עם תיבה אוטומטית ו-1.8 ליטר 143 כ"ס עם תיבה אוטומטית רציפה. תיבה ידנית תוצע בכל הגרסאות. בעתיד תוצע גם גרסה עם מנוע דיזל בנפח 2.0 ליטר.
במקביל להצגתה של גרסת ההאצ'בק תציג מיצובישי את גרסת הראלי-ארט ללאנסר בשתי גרסאות המרכב. גרסה זו נועדה לגשר את הפער בין המיצובישי לאנסר אבולושן הספורטיבית לדגמים המשפחתיים של הלאנסר. ראלי-ארט תוצע עם אותו מנוע בנפח 2.0 ליטר שמשרת את לאנסר אבולושן אך בגרסה מופחתת הספק לכ-235 כ"ס ו-35 קג"מ, המנוע ישודך לתיבה ידנית או לתיבת ההילוכים החדשה הנקראת SST, רובוטית כפולת מצמדים בסגנון DSG של פולקסווגן.
ראלי-ארט תהיה בעלת הנעה כפולה ועיצובה יהיה אגרסיבי יותר מזה של הגרסאות הרגילות עם חישוקי סגסוגת 18 אינץ', פגוש אחורי וקדמי שונים ומכסה מנוע עם פתחי אוורור.
מיצובישי לאנסר ספורטבק עתידה להגיע ארצה לקראת סוף השנה עם מנוע בנזין בנפח 1.8 ליטר, המחיר אמור לנוע באזור ה-125 אלף שקל אם כי לא ידוע באילו רמות גימור. ישנה אפשרות כי בעתיד תצטרף גרסת ה-1.5 ליטר במטרה לשיווק לציי רכב. גרסאות הראליארט צפויות להגיע ארצה מעט אחרי והמחירים צפויים לנוע בין 200-250 אלף שקל.

מיצובישי לאנסר ספורטבק / צילומים: יצרן

לדגמי מיצובישי בישראל - מיצובישי

 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים