בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

לקסוס CT200h מחודשת בישראל: אין שינוי במחיריםלקסוס מתחילה לשווק את ה-CT200h המעודכנת, עם הבטחה לשיפור בתחומי הנוחות והגימור - ויש גם רמקולים שעשויים מבמבוק
מאת נועם ריין

חודשים ספורים חלפו מאז הוצגה בעולם מתיחת הפנים של לקסוס CT200h המשפחתית, וכעת מתחיל השיווק של הדגם המחודש בישראל. מבחוץ, השינוי העיקרי הוא בעיצוב של הגריל הקדמי שמקבל את הסגנון של "שעון החול", כפי שקיים בדגמי ה-IS וה-GS. על הגג נוספה אנטנת "זנב כריש", ומאחור יבחינו חדי העין בפגוש מעט שונה עם דיפיוזר שחור ואגרסיבי.

לקסוס CT200h
בתא הנוסעים ניתן למצוא גלגל הגה התואם לזה של ה-IS, מסך מולטימדיה חדש, ולמפרט האבזור הבסיסי נוספו מצלמת רוורס וחיישני לחץ אוויר בצמיגים. בנוסף עודכנו החומרים והפקדים בתא הנוסעים, והרמקולים כעת עשויים משילוב של סיבי במבוק ופחם - לראשונה בעולם. השילוב יוצר דיאפרגמה דקה במיוחד, אשר לטענת היצרנית משפרת משמעותית את איכות הקול.

לקסוס CT200h

מלבד השינויים בעיצוב ובגימור, גם השלדה ומערכת המתלים עברו עדכון. השלדה הוקשחה באמצעות הוספה של מספר נקודות ריתוך חדשות, המתלים רוככו, והוחלפו גם בולמי הזעזועים והמוט המייצב האחורי. ביחידת ההנעה ההיברידית לא חלו שינויים, אך תיבת ההילוכים הרציפה עודכנה במטרה ליצור תחושה של נהיגה עם תיבת הילוכים אוטומטית.

במחירים לא חלו שינויים: הגרסה הבסיסית תעלה 172,900 שקל, ועבור חבילת ה-Premium תידרש תוספת של 14,000 שקל.


לדגמי לקסוס בישראל - לקסוס
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. רכב מסוכן לנהיגה ,מפיץ קרינה מסרטנת!!! (לת)  

ראו הוזהרתם!!!,25.02.2014
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים