בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

לנדרובר ריינג' רובר איווק המחודש בישראל. החל מ-425,000 שקלמתיחת הפנים של הריינג' רובר איווק מביאה עימה שמות חדשים לרמות הגימור, מנוע דיזל חדש מסדרת Ingenium וירידה קלה במחיריםמאת פבל צ'רניצקי

לנדרובר ריינג' רובר איווק (להלן: איווק. תנסו לכתוב את השם המלא שלו, זו חתיכת מטלה) המחודש עושה עלייה. הוא מקבל לראשונה מנועי דיזל מסדרת Ingenium של יגואר, שיפור של האבזור, עיצוב חדש ומחירים נמוכים במעט מאלה של הדגם היוצא. מחירו יחל ב-425,000 שקל ויעלו עד 519,000 שקל. אם חפצה נפשכם בדגם הקופה, תצטרכו להוסיף עוד 11,000 שקל בהתאם לדגם.

לנדרובר ריינג' רובר איווק
לנדרובר ריינג' רובר איווק. העולם החסיר פעימה / צילום: לנד רובר
העיצוב של האיווק הוא בלי צל של ספק אחד המרשימים ביותר בקטגוריה, וכאשר חשפה לנדרובר את מתיחת הפנים לפני כמעט שנה כל העולם (טוב נו, אולי לא כל העולם, אבל הרבה אנשים) החסירו פעימה, שמא העיצוב החדש יהפוך פחות מוחצן ויותר פוליטקלי קורקט. כל אותם אנשים שמחו מאוד לראות שהשינויים בעיצוב קטנים, מספקים, ואינם הורסים את המראה הכללי. אם כבר, הם רק שיפרו אותו.

לנדרובר ריינג' רובר איווק
לנדרובר ריינג' רובר איווק. השינויים עדינים אך מוסיפים המון

השינויים כוללים פנסי לד מלאים, היכן שבעבר שימשו רק לתאורת יום (קסנון בפנסים הראשיים). תאורת היום עצמה קיבלה חתימה חדשה עם צורה מעט מרובעת ונקיה יותר. מלבד הפנסים, קיבל האיווק גם פגושים חדשים, פתחי יניקת אוויר חדשים על מכסה המנוע, וכמובן גם היצע צבעים חדש ועיצובים עדכניים לחישוקים. גם בפנים השינויים מינוריים. הם כוללים מושבים חדשים, מערכת מולטימדיה חדשה עם מסך מגע 8 אינץ', וזהו.

לנדרובר ריינג' רובר איווק
לנדרובר ריינג' רובר איווק. פנסי לד, פגוש חדש ופתחי יניקת אוויר

ההבדל הגדול באמת מגיע מכיוון מכסה המנוע, או ליתר דיוק ממתחתיו. בעוד מנוע הבנזין נותר ללא שינוי - 2.0 ליטר טורבו בנזין עם 240 כ"ס - נוסף להיצע מנוע דיזל מסדרת Ingenium של החברה האחות, יגואר. נפחו של המנוע הוא 2.0 ליטר והוא מפיק 180 כ"ס ו-43.8 קג"מ. בשני המקרים משודך המנוע לתיבה אוטומטית פלנטרית עם תשעה הילוכים. הביצועים נאותים, אם כי לא מרגשים מדי, עם מיאוץ למאה קמ"ש שאורך 9 שניות עם מנוע הדיזל ו-7.6 שניות עם מנוע הבנזין. צריכת הדלק המוצהרת מאידך היא סיפור אחר לגמרי, שם מבטיחה היצרנית 19.6 ק"מ לליטר בנסיעה משולבת.

לנדרובר ריינג' רובר איווק
לנדרובר ריינג' רובר איווק. מערכת מולטימדיה ומושבים חדשים

לרגל השקת הריינג' רובר איווק החדש, יוצאת חברת המזרח, יבואנית לנד רובר, באירוע מכירות שייערך בתאריכים 21-23 באוקטובר (ד'-ו') במהלכו יוצעו מחירים מיוחדים על כל הדגמים, מסלולי מימון מיוחדים והטבות אבזור.

לנדרובר ריינג' רובר איווק - גרסאות ומחירים:
ריינג' רובר איווק SE - החל מ-425,000 שקל
ריינג' רובר איווק SE Dynamic - החל מ-459,000 שקל
ריינג' רובר איווק HSE - החל מ-485,000 שקל
ריינג' רובר איווק HSE Dynamic - החל מ-519,000 שקל
תוספת עבור דגם קופה - 11,000 שקל


לדגמי לנדרובר בישראל - לנדרובר
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. כרגיל מחירים בשמיים  איך ייתכן שהמחיר שלה באירופה לדגם אוטומטי דיזל עול...

נהגוס,19.10.2015
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים