בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

כך ייראה יונדאי סנטה פה 2013לקראת תערוכת ניו יורק שתיפתח בחודש הבא, נחשפו התמונות הראשונות של יונדאי סנטה פה החדש. אצלנו בשנה הבאהמאת נועם ריין

עוד לא הספקנו להתרגל לעיצוב החדשני של דגמי יונדאי, ונראה שבקרוב תעבור היצרנית הקוריאנית לסגנון עיצובי חדש ומעודן יותר – שכבר קיבל את הכינוי "Storm Edge". שתי התמונות הראשונות של יונדאי סנטה פה החדש מרמזות על נסיגה קלה במהפכת העיצובים הנועזים של היצרנית הקוריאנית, אך ייתכן והשוק האירופאי יקבל את יונדאי סנטה פה בגרסה מעט שונה מזו שתוצג בארה"ב.הדורות הקודמים של יונדאי סנטה פה התבססו על הפלטפורמה של מכונית המנהלים יונדאי סונטה, וסביר להניח שגם הסנטה פה החדש יתבסס על יונדאי i40 (מחליפתה של הסונטה). כמקובל בשנים האחרונות, ניתן לשער כי בקרוב תוצג גם קיה סורנטו חדשה. סבירלהניח שיונדאי סנטה פה החדש יזכה באירופה לשם שונה, עם הקידומת ix המסמלת את השתייכותו למשפחת רכבי השטח של יונדאי. 


הדור השלישי של יונדאי סנטה פה יוצג בתערוכת ניו יורק, שתיפתח לציבור ב-6 לאפריל. הבחירה בתערוכה האמריקאית במקום בתערוכת ז'נבה היוקרתית יותר שמתקיימת בימים אלו נובעת מהעובדה שהסנטה פה זוכה להצלחה ניכרת בעיקר בארה"ב, שם הוא נמכר לצידו של SUV  גדול יותר בשם "ורה קרוז" או "ix55". מלבד צמד התמונות לא נמסרו פרטים נוספים באשר לסנטה פה החדש, שיגיע לישראל במהלך השנה הבאה או אולי אפילו בסוף השנה הנוכחית. 

 

לדגמי יונדאי בישראל - יונדאי

למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. מזכירה את הספורטאז' של קיה  אבל אלגנטית ומעודנת יותר

הלל,11.03.2012
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים