בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי i20 עוברת מתיחת פנים

יונדאי i20 עוברת מתיחת פנים


יונדאי מציגה עדכון עיצובי ל-i20, שלראשונה תשווק עם תיבה דו-מצמדית ותוספת חשובה של מערכות בטיחות מתקדמותמאת רן סגל
 
יונדאי i20, הסופר מיני הפופולארית של היצרן הקוריאני, עוברת מתיחת פנים מתבקשת - 4 שנים אחרי שהדור הנוכחי הוצג. מעבר לעדכוני העיצוב, ישנם גם שיפורים בתחום יחידות ההנעה וגם תוספת מבורכת של מערכות בטיחות מתקדמות.

יונדאי i20 המחודשת - 2018
 

מידות ועיצוב

עיצוב החזית החדש כולל פגוש חדש עם הגריל המדורג התואם את שפת העיצוב הנוכחית של שאר דגמי יונדאי מהדור הנוכחי. גם הפגוש האחורי והפנסים קיבלו עיצוב חדש. בניגוד לסונטה המחודשת, ב-i20 לוחית הרישוי הוטמעה בתוך דלת תא המטען, במקום בפגוש האחורי כפי שהיה. כמו כן, הסופר-מיני המחודשת תציע חישוקי 15 ו-16 אינץ' חדשים, צביעה דו-גוונית (שחור פאנטום לגג הרכב) ושלושה צבעים חדשים שנוספו למבחר: אדום "עגבניה", כחול "אלופים" וכחול "חלק" (בדומה לצבע התכלת של יונדאי i30N).
 
יונדאי לא מסרו פרטים מלאים על מידות הרכב וככל הנראה המידות החיצוניות נותרו ללא שינוי משמעותי, אך הם דאגו לציין כי נפח תא המטען צמח ב-25 ליטר ועומד כעת על 326 ליטר.
 
יונדאי i20 המחודשת - 2018
 

מנוע וביצועים

יונדאי תציע ב-i20 המחודשת שלושה סוגי מנועים. הראשון הוא מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.0 ליטר המספק 100 כ"ס ומשודך לתיבה ידנית בעלת 5 הילוכים או תיבה דו מצמדית בעלת 7 הילוכים. בנוסף יוצע מנוע זה גם בגרסת 120 כוחות סוס שתשודך לתיבה ידנית בעלת 6 הילוכים. כמו כן יוצע מנוע הבנזין המוכר בנפח 1.2 ליטר בעל שני הספקים של 75 או 84 כ"ס, עם תיבה ידנית בעלת 5 הילוכים. בנוסף, לכל יחידות ההנעה ישנה מערכת עצור וסע לצמצום פליטת המזהמים וחיסכון בדלק.

יונדאי i20 המחודשת - אחור
 

אבזור ובטיחות

יונדאי תציע ב-i20 המחודשת גג פנוראמי וברמות הגימור S ו-SE יוצע מסך בגודל 7 אינץ' עם שקעי USB וקישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי. בתחום הבטיחות יונדאי תציע ב-i20 המחודשת את חבילת הבטיחות - Hyundai Smart Sense. חבילת הבטיחות כוללת התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית (במהירות עירונית ובין-עירונית), התרעת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי (מעל 60 קמ"ש), התרעת זהירות לנהג (מזהה דפוסי נהיגה לא בטוחים) ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים.

יונדאי i20 המחודשת - דשבורד
 
מכלמוביל, יבואנית יונדאי בישראל, נמסר כי יונדאי i20 המחודשת תגיע עד סוף השנה הנוכחית.
 
 
לדגמי יונדאי בישראל – יונדאי
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. רכב הבא שלי (לת)  

נהג,25.04.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים