בחר רכב
רכב חדש 2020
רכב משנים קודמות

יונדאי טוסון עובר מתיחת פנים

יונדאי טוסון עובר מתיחת פנים


יונדאי הציגה את הטוסון המחודש עם מנוע 2.0 ליטר מעודכן, שינויים בעיצוב ועוד מערכות בטיחות מתקדמותמאת רן סגל
 
יונדאי טוסון בדור השלישי שלו הושק בשנת 2015, וכעת - 3 שנים מיום השקתו - הוא עובר מתיחת פנים של אמצע החיים. הטוסון המחודש מוצג לראשונה בימים אלו בתערוכת ניו-יורק, כאשר בארה"ב הוא מהווה נתח מכירות משמעותי מדגמי יונדאי המשווקים בצפון אמריקה.

יונדאי טוסון - מתיחת פנים 2018 - אחור
 

מידות ועיצוב

העיצוב החיצוני של הטוסון המחודש מצמצם את הפערים אל מול קו העיצוב של יונדאי סנטה הפה החדש שנחשף לאחרונה. לטוסון החדש גריל בעיצוב חדש וכך גם תאורת היום התחדשה. הפנסים האחוריים עברו גם הם עדכון והצטרפו חישוקי סגסוגת בעיצוב חדש בגדלים 17 עד 19 אינץ' בעיצוב חדש. בחלק מרמות הגימור ישנו פס כרום במסגרת החלונות, ואנטנת "כריש" חדשה.
 
עיצוב הפנים של הטוסון עבר גם הוא עדכון, אפילו משמעותי יותר. כעת לטוסון דשבורד בעיצוב חדש, ומערכת המולטימדיה "צפה" במרכז הדשברוד כאשר פתחי המיזוג שוכנים מתחתיה.

יונדאי טוסון - מתיחת פנים 2018 - צד
 
 

מנוע וביצועים

הטוסון המחודש מקבל עדכון לקו המנועים שלו. מנוע ה-2.0 ליטר מספק 164 כ"ס ומומנט של 20.8 קג"מ (לעומת 155 כ"ס ו-19.6 קג"מ בדגם הנוכחי) ומנוע ה-2.4 ליטר, שלא משווק בישראל, מספק 181 כ"ס ומומנט של 24.1 קג"מ. שני המנועים משודכים לתיבה אוטומטית בעלת 6 הילוכים. סביר להניח שגם לאחר מתיחת הפנים נמשיך לפגוש בארץ גם את גרסת הטורבו-בנזין בנפח 1.6 ליטר המשווקת בטוסון הנוכחי בנוסף לגרסת 2.0 ליטר.

יונדאי טוסון - מתיחת פנים 2018 - פנים
 

אבזור ובטיחות

לטוסון המחודש מערכת מולטימדיה בגודל 7 אינץ' הכוללת קישוריות אנדרואיד אוטו ואפל קארפליי, שקע USB גם ליושבים מאחור, מטען סלולרי אלחוטי ובהתאם לרמות הגימור ישנם גם חיישני גשם. בתחום הבטיחות הטוסון המחודש כולל כסטנדרט לראשונה התרעת התנגשות ובלימת חירום אוטונומית, התרעת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי (מעל 64 קמ"ש), וברמות גימור גבוהות יותר יוצעו גם התרעת התנגשות שכוללת גם זיהוי הולכי רגל, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים, מצלמת 360 מעלות, ובקרת שיוט אדפטיבית כולל תחילת נסיעה אוטומטית.
 
 
לדגמי יונדאי בישראל – יונדאי
 
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות.
הוספת תגובה
הוספת תגובה
כותרת:
שם:
תגובה:


1. 164 כ"ס היו בגרסה האמריקאית עוד קודם  תבדקו את עצמכם

בוב החלקאי,29.03.2018
ייעוץ מקצועי לפני קניית רכב 072-33-44-806
רכב חדש יד שניה

או:

מדורים מדריכים